5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #112: Xiaomi Receiver, GPS Tracker a další

tipy z ciny 112

Ve 112. díle našeho seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů pro vás máme další lahůdky – Xiaomi Receiver, malý GPS Tracker, bezdrátovou nabíječku do auta či pouzdro telefonu na kolo.

1) Xiaomi Receiver

Ve včerejší zprávičce vás David Trlica informoval o novince čínské společnosti Xiaomi, která potěší hlavně příznivce poslechu dobré hudby. Xiaomi Receiver představuje zařízení, které dokáže z drátových sluchátek vytvořit bezdrátové. Toto malé zařízení totiž slouží jako Bluetooth přijímač, který se spojí se sluchátky skrze 3,5mm jack. Může tedy posloužit i v případě, že telefon nedisponuje 3,5mm jackem, ale vy byste dále chtěli používat svá drátová sluchátka.

Xiaomi Receiver – vlastnosti

 • Bluetooth 4.2 konektivita,
 • výdrž až 5 hodin přehrávání,
 • 3,5mm jack.
xiaomi receiver nahled

Cena: 492 Kč (GearBest)

2) Šikovné pouzdro na kolo

Přestože je počasí v posledních dnech trochu proměnné, léto je již v plném proudu a spousta cyklistů vyrazila do přírody. Při tomto způsobu cestování se vám bude hodit šikovné pouzdro, které poslouží k uložení nejdůležitějších věcí i mobilního telefonu. Na něj je díky tomuto pouzdru neustále vidět a můžete tedy telefon použít třeba jako GPS navigaci či zdroj hudby.

acaciaacacia Bike Front Tube Bag

Cena: 244 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 11 tipů)

3) GPS tracker na cesty

Čas od času by člověk potřeboval zařízení, které by v jeho nepřítomnosti dokázalo pohlídat cennosti (kolo, auto, motorku, zavazadla…) či třeba živé tvory (domácí mazlíčky, děti…). Tím se může stát miniaturní GPS tracker, který lze umístit kamkoliv a díky GPS a GSM konektivitě také odkudkoliv sledovat. Tento GPS tracker lze opravdu ukrýt kamkoliv či třeba připevnit jako přívěsek na batoh. Jeho design ani neprozradí, o jak mocný nástroj se jedná.

GPS tracker – vlastnosti

 • Bluetooth 3.0 konektivita,
 • výdrž okolo 5 dní,
 • podpora GPS, A-GPS, GSM,
 • mobilní aplikace.
5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – gps lokator

Cena: 996 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 11 tipů)

4) Bezdrátový ovladač hudby

Mobilní telefony velice často slouží jako zdroj přehrávání hudby – ať už skrze bezdrátovou technologii Bluetooth či jednoduše 3,5mm jack konektor. Není ale vždy pohodlné přepínat hudbu přímo na telefonu, protože může být mimo náš pohodlný dosah. Lze to ovšem vyřešit dalším tipem, který představuje bezdrátový ovladač hudby. Ten se skrze Bluetooth připojí k telefonu a obsahuje sadu základních tlačítek pro ovládání hudby. Díky jeho rozměrům jej lze nosit stále s sebou.

Universal Bluetooth Car Media Remote Controller

Cena: 234 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 11 tipů)

5) Bezdrátová nabíječka do auta

Dnešní poslední tip potěší hlavně motoristy a zejména ty, kteří mají telefon s podporou bezdrátového nabíjení. Poslední tip v sobě spojuje bezdrátovou nabíječku a magnetický držák do auta. Vždy tedy jen postačí telefon umístit do držáku a on se začne automaticky nabíjet. Rychlé a snadné. Jako spousta jiných držáků je i tento umístěn do mřížky ventilace.

5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – nabiejcka a drzak do auta

Cena: 456 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 11 tipů)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

cestovni-pouzdro


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 116. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Xiaomi Receiver či třeba GPS tracker?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)