5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #232: Nový kartáček Oclean Z1

Tipy z ciny - Oclean Z1 a robotický vysavač

Dnešní díl bude speciální. Máme tady pro vás 5 tipů na super gadgety a všechny jsou dostupné z českého skladu Gearbestu. Jedním z nich je také novinka v podobě chytrého kartáčku Ocelan Z1. Na své si přijdou i kutilové, protože vám dáme tip na super gravírovací laser, který se ovládá pomocí chytrého telefonu.

Chytrý kartáček Oclean Z1

O chytrých kartáčcích Oclean jste toho určitě už hodně četli. Sami jsme na ně dělali recenze. Oclean nyní představil novinku v podobě Oclean Z1, který ztratil displej, ale stále nabízí chytré funkce a spojení s telefonem. Kartáčky Oclean jsou obecně kvalitní s výkonným motorem, který zvládá až 40 000 rotací za minutu. V aplikaci Oclean si můžete dlouhodobě kontrolovat jak kvalitně si zuby čistíte a hlavně s jakou pravidelností.

Cena: 930 Kč

 

Čistička vzduchu Alfawise P1 HEPA

Nestačí vám doma větrání nebo je větrání obtížné kvůli polétavému prachu, který je přítomný ve vaší lokalitě? Pak byste možná měli zvážit nákup čističky vzduchu, která zbavuje vaše ovzduší od prachu, alergenů, smogu či zápachu. Čistička má odběr 15W a nabízí 2 stupně rychlosti. Zařízení je relativně tiché – 33 dB nebo 51 dB podle vybrané rychlosti.

Cena: 1 040 Kč

Robotický vysavač 360 S7 s laserovou navigací

Lidé se zásadně dělí na 2 skupiny. Na ty, co vysávání nesnáší a na ty, kteří by nejraději vysáli i u návštěvy. Pokud patříte do první skupiny, určitě jste už několikrát narazili na robotické vysavače. Vysavače značky 360 nejsou na trhu žádnou novinkou a nabízí kvalitní provedení plné technologií. 360 S7 je vybaven technologií Lidar, tedy laserem měření vzdálenosti a skenování okolí, na základě které si vytváří 3D mapu vašeho pokoje. Díky tomu si je schopen inteligentně vytvořit mapu pro vysávání. S7 umí kromě klasického vysávání i vytírat. Pomocí aplikace na telefon můžete určit, kde nesmí jezdit nebo třeba kde může pouze vysávat a ne vytírat. Nádoba na prach má velikost 570 ml a na vodu 150 ml.

Cena: 8 700 Kč

Sada RGB žárovek Yeelight 3x

Ať už jste geek, který si chce barevně nasvítit své PC doupě nebo jen chcete naladit romantickou či vánoční atmosféru, rozhodně vám velmi dobře poslouží RGB žárovky Yeelight, které lze zapojit do Xiaomi ekosystému nebo ovládat pomocí Google asistenta. V tomto balení se nachází hned 3 žárovky a navíc jsou dostupné z českého skladu, takže se nemusíte bát, že by vám dorazily až po vánocích.

Cena: 1 300 Kč

Gravírovací laser LaserPecker L1

Poslední tip je výjimka, protože není dostupný v českém skladu, o to je ale zajímavější. Jde o kapesní laser, pomocí kterého si můžete vygravírovat libovolný obrázek nebo tvar na papír, dřevo, kůži nebo třeba slupku od banánu. Laser lze napájet i z powebanky, takže lze používat téměř kdekoliv. Pozor si ale musíte dávat na svůj zrak. K laseru jsou ochranné brýle a laser samotný je chráněný heslem, aby ho nepoužívaly třeba děti, které by si mohly ublížit. Laser se s telefonem páruje přes Bluetooth a napájení probíhá přes USB-C konektor.

Cena: 5 800 Kč

 

Extra slevy na GearBest

Sekce věnovaná speciálním slevám na eshopu Gearbest. Produkty jsou z pravidla ve výprodeji, ve slevové akci nebo jsou dostupné z českého (Fast-23) a polského (Fast-08) skladu. Nabídky níže mají zpravidla omezený počet kusů a omezenou dobu trvání. Proto pokud o ně máte zájem, tak neváhejte, platnost nebude trvat věčně. Při objednávání dražšího zboží zvolte vždy poštovné Priority Line (bývá zdarma a Gearbest to řeší tak, že při tomto typu dopravy posílá balík na svůj Evropský sklad a až z něj vám zásilku pošle, takže neplatíte žádné další popaltky).

Produkt Sklad Kupón Cena
Xiaomi Wear 3100 Čína 6 000 Kč
Xiaomi Mi Band 4 Čína GBBAND4MI 700 Kč
Redmi Note8 6/128 – zelený Čína GBNOTE8P4 5 500 Kč
Redmi 8 4/64 – černý Čína GBREDMI804 3 000 Kč
Redmi 8 4/64 – modrý Čína GBREDMI803 3 000 Kč
Xiaomi Mi 9T Pro 6GB/64GB Čína GBM9TPRO6 8 300 Kč
OnePlus 7 8/256 – šedý Čína GBOP7GSBW 9 200 Kč
Redmi Note 8 4/128 – modrý Čína GBNOTE806 4 300 Kč
Dron Hubsan Zino Česko GBH117WIN2 5 800 Kč

Líbí se vám chytrý kartáček Oclean Z1?

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)