5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #228: sluchátka Xiaomi Air 2

Tipy z číny – xiaomi air 2 sluchátka

Patříte mezi fanoušky bezdrátových sluchátek? Pak by vás mohla zaujmout bezdrátová sluchátka Xiaomi Air 2, která nabídnou hned několik zásadních technologií. Zima přichází – jak by pravil ne jeden obyvatel Severu. A my musíme být připraveni. Teplé rukavice a čepice jsou základ :)

Sluchátka Xiaomi Air 2 s BT5.0 a LHDC

Hned na první pohled sluchátka připomínají ta od jablečné společnosti. Mají stejné tvrdé plastové špunty, které nemusí každému vyhovovat. Zato jsou vybaveny těmi nejmodernějšími technologiemi. Nechybí Bluetooth 5.0, kodek LHDC, který se pyšní až 3 násobnou datovou propustností oproti SBC. Xiaomi se pyšní potlačením okolního hluku diky dvojce mikrofonů. Na jedno nabití vydží 4 hodiny, nabíjí se 1 hodinu a dodávané pouzdro je dokáže nabít přibližně 3x. Díky bohu se nezapomnělo na USB-C konektor pro nabíjení. Ovládání je řešeno dotykovou plochou na sluchátkách a je škoda zmiňovat, že podporují hlasového asistenta – Xiao AI.

Cena: 1 500 Kč (60 Euro)

Bezdrátová nabíječka Huawei 15W

Jestli plánujete pořídit bezdrátovou nabíječku, pak určitě koukáte po tom nejdůležitějším parametru a tím je výkon. Huawei nabízí 15W, díky čemuž nabijete váš telefon relativně velmi rychle. Nesmíte ale zapomenout zjitit si, zda i telefon takové rychlé nabíjení podporuje. Nabíječka je samozřejmě zpětně kompatibilní a nabije i telefon se starší technologií bezdrátového nabíjení. Určitě doporučujeme koupit tuto 15W a mít ji tak i pro budoucí telefon, než kupovat levnou bezdrátovou nabíječku z obchoďáku za 300 kč, která nezvládne více než 5W. Nabíječka je dodávána bez adaptéru a USB-C kabelu. Použijt můžete ten od vašeho telefonu nebo dokoupit novou. Tady ale pozor, že pro rychlé bezdrátové nabíjení potřebujete adaptér, který umí dodat dostatek energie.

Cena: 510 Kč (20 Euro)

Xiaomi kapesní tiskárna

Barevná kapesní tiskárna, která tiskne na termílní foto papír o rozměru 50×76 mm (2×3 palce). Fotografie do tiskárny odesíláte pomocí aplikace přes Bluetooth 5.0. Tiskárna má vlastní baterii a zvládne v kuse tisknout přibližně 20 hodin a nabíjení je řešeno pomocí microUSB. Ideální zábava na větší oslavy nebo svatby. Náhradní papír zakoupíte také na gearbestu. Tisk 1 fotky vás výjde v přepočtu na 20 kč.

Cena: 1 500 Kč (60 Euro)

Zateplené rukavice s podporou dotykového ovládání

Zimá se blíží,. Meteorologové sice slubují, že se letos sníh objeví jen ve vyšších místech, ale jakmile se teplota pohybuje kolem 0, je potřeba vytasit rukavice. Není pak nic horšího, než je kvůli ovládání telefonu sudnávat. S tím ale počítají “chytré” rukavice, které mají na bříšku prstu speciální materiál, na který displej vašeho telefonu umí reagovat. Ano, víme, není to nic nového, ale ruku na srdce, která zime to už bude, kdy si říkáte “jojo, příští rok si musím pořídit ty rukavice, kterými lze ovládat telefon”. Tak ten rok je teď :)

Cena: 180 Kč (7 Euro)

Zimní čepice Zoidberg

V době, kdy je na každém rohu bezpečností kamera a každý váš kamarád vás pořád fotí telefonem je na čase vzít to do svých rukou a chránit své soukromí. K tomu vám dopomáhej čepice “Zoidberg”. Čepice je pletená, proto ji doporučujeme nosit jen v zimě. Před jídlem ji doporučujeme sundat.

Cena: 150 Kč (6 Euro)

 

Extra slevy na GearBest

Sekce věnovaná speciálním slevám na eshopu Gearbest. Produkty jsou z pravidla ve výprodeji, ve slevové akci nebo jsou dostupné z českého (Fast-23) a polského (Fast-08) skladu. Nabídky níže mají zpravidla omezený počet kusů a omezenou dobu trvání. Proto pokud o ně máte zájem, tak neváhejte, platnost nebude trvat věčně.

Produkt Sklad Kupón Cena
Xiaomi Mi Band 4 Čína GBBAND4MI 640 Kč (25 Euro)
OnePlus 7 Pro – 6 GB RAM, 128 GB Čína GB7P6128 13 400 Kč (522 Euro)
OnePlus 7 – 8 GB RAM, 256 GB Čína není 10 900 Kč (420 Euro)
Oclean Z1 Toothbrush + 2x dárek Čína není 960 Kč (37 Euro)
Xiaomi Mi 9T Pro 6GB/64GB Čína GBM9TPRO3 8 200 Kč (320 Euro)
Hodinky/telefon Kospet Prime Čína GB-KOSPET 2 300 Kč (90 Euro)
Autokamera Alfawise G70 Polsko GBAFF081212 900 Kč (35 Euro)
3D tiskárna Alfawise U30 Česko není 4 000 Kč (154 Euro)
Dron Xiaomi Fimi X8 Česko FASTGBFIMIX8 10 500 Kč (409 Euro)

Máte sluchátka Xiaomi Air 2?

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)