5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #227: Xiaomi powerbanka s QC3

Tipy z ciny 227 - Xiaomi powerbanka s QC3

Vánoce jsou sice až za 2 měsíce, ale jak asi víte, nákupy ze zahraničí je potřeba plánovat dopředu kvůli šílenství, které na poštách kolem prosince panuje. Dnes jsme si pro vás připravili pár tipů, se kterými uděláte radost jak mladším tak také starším generacím. Hlavním tipem dneška však bude Xiaomi powerbanka s QC3 s USB-C a podporou rychlého nabíjení v obou směrech.

Xiaomi powerbanka s QC3 18W, USB-C a 10 000 mAh

Nevím jestli jsme v tom sám, ale když domů donesu powerbanku, tak ji minimálně žena začne využívat jako primární zdroj pro nabíjení jejího telefonu. Pohodlí se už dostalo do takové úrovně, že než aby nechala nabíjet telefon u zásuvky a v případě potřeby si k zásuvce došla, tak zvolila variantu, že i doma s sebou nosí powerbanku, když potřebuje nabít telefon. Ani tak nemusím napovídat, že spotřeba powerbanek u nás je vcelku vysoká :) Máte to doma také tak? Xiaomi Powerbanka s QC3 – QuickCharge 3 vám může zaručit jediné a to, že váš nebo telefon člena vaší rodiny nabije rychleji, pokud váš telefon podporuje QuickCharge 3. Co mi na powerbankách s rychlým nabíjením vadilo, že sice nabily telefon rychle, ale pak jsem čekal půl dne, než jsem opět nabil powerbanku. To s tou Xiaomi powerbankou neplatí, protože se dokáže nabíjet 9V-2.0A nebo 12V-1.5A.

Cena: 830 Kč (32 Euro)

Chytrá Rubikova kostka Giiker

Jak zabavit syna o svátcích? Přece něčím co je cool a to rozhodně tato chytrá Rubikova kostka je. Princip je stejný jako u klasické rubikovy kostky, tahle je navíc vybavena elektronikou, takže umí komunikovat s telefonem přes aplikaci, ve které je hned několik režimů od samotného učení, jak kostku poskládat až po různé výzvy v rychlosti skládání. Stačí se přes Bluetooth spárovat a můžete sledovat stav kostky v reálném čase na displeji telefonu.

Cena: 700 Kč (27 Euro)

Hodiny, teploměr a měřič vlhkosti od Xiaomi v jednom

Chytrý měřič od Xiaomi umí zobrazovat čas, aktuální teplotu a vlhkost v místnosti. Naměřené údaje můžete navíc sledovat v reálném čase v aplikaci pro váš chytrý telefon. V balení jsou hned 3 držáky, pomocí kterých můžete měřič položit na stůl, nalepit na zeď a nebo magnetem připnout na ledničku. Displej využívá technologie e-ink, takže má minimální odběr a jesuper čitelný za slunečného dne. Horší to bude v noci, protože nemá podsvícení. V takovém případě je lepší otevřít aplikaci a mrknout se do aplikaci, které je s měřičem spárována.

Cena: 410 Kč (16 Euro)

Automatický dávkovač mýdla

Automatický dávkovač mýdla z rodiny Xiaomi produktů nabízí 2 režimy dávkování, je napájen 4 Aa bateriemi a automatické dávkování je řešeno pomocí infračerveného senzoru. Hodí se na místech, kde vyžadujete maximální čistotu nebo když chcete motivovat děti, aby si myly ruce mýdlem. Svým minimalistickým designem se hodí všude.

Cena: 380 Kč (15 Euro)

3,5mm jack do USB-C

Nakonec můžeme minutou ticha zavzpomínat na staré dobré časy 3,5mm jacku. Pokud i váš telefon nemá 3,5mm jack, ale vaše oblíbená sluchátka ano, pak je možné ke zvážení použití této redukce, která udrží 3,5mm jack naživu. Minimálně do okamžiku, kdy i vy přejedete na bezdrátová sluchátka. Výrobce u redukce udává podporu přenosu nejen zvuku, ale také mikrofonu nebo podporu multimedálních tlačítek (play, pause, hlasitost, ..).

Cena: 78 Kč (3 Euro)

Extra slevy na GearBest

Sekce věnovaná speciálním slevám na eshopu Gearbest. Produkty jsou z pravidla ve výprodeji, ve slevové akci nebo jsou dostupné z českého (Fast-23) a polského (Fast-08) skladu. Nabídky níže mají zpravidla omezený počet kusů a omezenou dobu trvání. Proto pokud o ně máte zájem, tak neváhejte, platnost nebude trvat věčně.

Produkt Sklad Kupón Cena
OnePlus 7 Pro – 6 GB RAM, 128 GB Čína GB7P6128 13 400 Kč (522 Euro)
OnePlus 7 – 8 GB RAM, 256 GB Čína není 10 900 Kč (420 Euro)
Oclean Z1 Toothbrush + 2x dárek Čína není 960 Kč (37 Euro)
Xiaomi Mi 9T Pro 6GB/64GB Čína GBM9TPRO3 8 200 Kč (320 Euro)
Hodinky/telefon Kospet Prime Čína GB-KOSPET 2 300 Kč (90 Euro)
Vysavač Roborock S55 Česko GBPOLD6301 8 400 Kč (327.24 Euro)
Autokamera Alfawise G70 Polsko GBAFF081212 900 Kč (35 Euro)
3D tiskárna Alfawise U30 Česko není 4 000 Kč (154 Euro)
Dron Xiaomi Fimi X8 Česko FASTGBFIMIX8 10 500 Kč (409 Euro)

Zaujala vás Xiaomi Powerbanka s QC3?

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)