5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #105: Gamepad pro telefon, FM transmitter a další

Gamepad pro telefon

Hokejový týden je za námi, bohužel bez české medaile. Pojďme si ale udělat radost v jiné formě – třeba nákupem jednoho z našich tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes pro vás máme šikovný gamepad pro telefon, FM transmitter ukrytý v nabíječce do auta, dřevěný držák telefonu a další.

1) Vybavený gamepad pro telefon

Patříte mezi náruživé hráče mobilních her? Pak by vás mohl zaujmout náš první tip, ve kterém se skrývá vybavený gamepad pro telefon. Již jeho samotný design naznačuje, že je zrozen k mobilním hrám – telefon se totiž vkládá přímo do konstrukce gamepadu. Stojí za ním navíc známá společnost iPega. Její produkty jsme si v tomto seriálu již několikrát představili.

Gamepad pro telefon – vlastnosti:

 • univerzální konstrukce pro vložení telefonu,
 • Bluetooth 3.0 konektivita,
 • výdrž až 20 hodin hraní.
iPega PG - 9023 Practical Stretch Bluetooth Game Controller Gamepad Joystick with Stand

Cena: 537 Kč (GearBest)

2) Dřevěný držák telefonu

Rovněž držáků pro telefon jsme tu měli již několik, dnes si představíme jeden stylovější – dřevěný. Kromě držení telefonu na výšku i šířku, případně držení tabletu toho sice více nezvládne, ale za to vypadá o poznání lépe než plastové a nejspíše i kovové modely. A cena je také atraktivní.

5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – dreveny stojan

Cena: 115 Kč (Aliexpress)

3) Nabíječka do auta, handsfree a FM transmitter v jednom

Jelikož je mezi našimi čtenáři velká spousta motoristů, pravidelně se věnujeme také příslušenství do auta. Dnešní tip v sobě spojuje opět několik zařízení – v tomto případě nabíječku, Bluetooth handsfree a FM transmitter. To se hodí v případě, že váš automobil nedisponuje Bluetooth konektivitou, ale pouze FM rádiem. Díky zařízení můžete tuto vlastnost získat – a navíc si ještě nabíjet mobilní telefon.

Nabíječka + FM transmitter – vlastnosti:

 • podpora USB flash disku, paměťové karty,
 • Bluetooth 4.0 konektivita,
 • handsfree, mikrofon, tlačítka pro ovládání hovoru,
 • USB výstup s 2,1 A pro nabíjení.
5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – nabijecka-fm transmitter

Cena: 761 Kč (Aliexpress)

 4) Elegantnější náramek Mi Band 2

Velké množství našich čtenářů vlastní fitness náramek Xiaomi Mi Band 2, který jsme pro vás recenzovali již téměř před rokem. Hezké počasí nyní láká k aktivnějšímu pohybu, a proto si možná v těchto dnech najde spousta těchto náramků nového majitele. Někomu by ale mohl vadit standardní silikonový pásek, který je sice pohodlný a odolný, ale do společnosti se příliš nehodí. Naším dalším tipem je tedy jeho elegantnější náhrada.

5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – xiaomi mi band 2

Cena: 317 Kč (Aliexpress)

5) Magnetický držák telefonu za opěrku

Dnešní seriál zakončíme znovu tipem na příslušenství do auta. Tentokrát jej ocení hlavně pasažéři zadních sedadel, neboť poslední tip představuje držák za opěrku hlavy řidiče. Díky němu je možné přichytit telefon či tablet pomocí magnetu a sledovat například filmy během jízdy. Díky tomu, že udrží podle tvůrců až 10 kg, jej můžete použít i třeba jako držák nákupu.

5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – drzak operka

Cena: 179 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 18 tipů)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

cestovni-pouzdro


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 106. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)