5 čerstvých návykových her, které vás nepustí

5 her zdarma android hry

Jste příležitostný hráč a rád se odreagujete u rychlé hry? Pokud si navíc nenecháte ujít výbornou grafiku, výběr pětice nových minimalistických her z Google Play je právě pro vás. Díky hře Graviteer se podíváte do vesmíru, naopak s titulem Speedy Whales se společně s velrybami ocitnete v moři. K tomu ještě můžete vyzkoušet klikačku Move and Dodge, graficky propracované Alto a obnovu her ve vašem seznamu aplikací zakončete společně s Bouncy Pong.

Nesmírně vesmírně těžký Graviteer

Ve hře Graviteer zavítáme do minimalistického černobílého vesmíru. Za pomoci přirozené gravitace malých planetek se posouváte vesmírem a sbíráte body za každý navštívený objekt. Zachytit pole kolem planety však není jednoduchý úkol – jednou jste moc daleko a raketa uletí, jindy se o planetu roztříští. S náročností podobnou legendárnímu Flappy Bird neneseme odpovědnost za případnou mentální újmu.

Graviteer: Cosmic Expedition
Graviteer: Cosmic Expedition

[alert-success]Tip: Pokud chcete ve hře zamezit reklamnímu panelu, hrajte bez připojení k internetu[/alert-success]

Roztomilé velryby Speedy Whales

Endless runner v bleděmodrých barvách s velrybou plující mořem – to je hra Whales. S velrybou zacházíte stejně jako u podobných her – tažením nahoru velryba vyskočí a vyhne se tak protiplujícím kamarádům svého druhu, tažením dolů objekt podplave a kliknutím dočasně zrychlí. Nasbírané žetony lze vyměnit za velryby s vylepšenými schopnostmi. Kdo by roztomilé grafice odolal?

Speedy Whales – TRAILER – for iPhone, iPad, Apple TV and Android (by MoureDev)

Speedy Whales - TRAILER - for iPhone, iPad, Apple TV and Android (by MoureDev)

Speedy Whales
Speedy Whales

Move and Dodge pro nenáročné

Hra sestávající se pouze ze dvou elementů a jednobarevného pozadí nabídne jednoduchou zábavu pro nenáročné. Skóre se navyšuje čím déle jste ve hře, vydržet však není nic snadného. Hráč představuje čtverec, který musí propadávat dírami ve vodorovných přepážkách. Obrazec se však dá posouvat pouze klikáním na určitě místo, nikoli souvislým pohybem.

Move And Dodge
Move And Dodge

Alto je grafická pecka s příběhem

U her, které končí pouze vaším nezdarem, ještě chvíli zůstaneme. Málo „rychloher“ disponuje i zajímavým příběhem. Graficky vyladěná pecka Alto je příběh o chlapci a lamách, které nahání v horách na snowboardu. Lamy, endless runner a parádní grafika je zkrátka prvotřídní kombinace. Jako sbírané body poslouží tentokrát rozverné lamy, které můžete proměnit za další funkce a vylepšení. Na snowboardu lze kromě klasického vyhýbání se všemu možnému provádět triky a násobit tak svoje skóre.

Alto’s Adventure – Out Now for Android, Kindle Fire, and iOS

Alto's Adventure – Out Now for Android, Kindle Fire, and iOS

Alto's Adventure
Alto's Adventure

Bludiště Bouncy Pong

Výběr pětice novinek zakončuje zábavné bludiště s hopsající kuličkou. Bludiště je tvořeno několika průchozími místnostmi různých barev, které kromě potřebných políček, záchytů a výklenků obsahují i pohyblivé ostny a další nástrahy. Vaším cílem je prohopsat se až na konec bludiště a sejmout duhovou hvězdičku. Hra je s každým levelem těžší a těžší.

Bouncy Pong ●
Bouncy Pong ●

Která hra z výběru vás zaujala nejvíce? Jste fanouškem podobných titulů?

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)