TOPlist

5 Android her s nejhezčí grafikou v roce 2021. Rozjedete je na vašem telefonu?

hry na mobil s nejlepší grafikou 5 android her s nejlepší grafikou

Před více jak dvěma lety jsme vás informovali o Android hrách s nejlepší grafikou. Mohli jste si tak otestovat, zda je váš telefon dostatečně vybavený na to, aby si poradil i s těmi nejnáročnějšími tituly. Jenže hry na mobil se neustále vyvíjí a za tu dobu jsme se dočkali dalších zajímavých titulů které mají skvělé grafické zpracování. Kdyby stejná verze vyšla na konzole či počítače, rozhodně by vás vizuální kvalita nezklamala. V tomto článku si tedy ukážeme 5 Android her s nejhezčí grafikou. Schválně se pak v komentářích podělte, jak si váš telefon s podobnými tituly poradil a jaké jiné hry na telefonu hrajete.

Hry na mobil s nejhezčí grafikou

Genshin Impact

Když nám do redakce přijde nový telefon, obvykle kromě benchmarků testujeme jeho výkon také ve hrách a mezi prvními, které instalujeme je vždy Genshin Impact. Jde stále o relativně novou RPG hru, která je graficky podobná hře The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Hra má otevřený svět plný hor, pláží, travnatých ploch a měst. Je to zrovna jedna z her, která je schopná obstát po grafické stránce i větším konzolovým titulům (ačkoliv má svou vylepšenou verzi na konzole). Hra je k dispozici na Android zařízení zdarma s tím, že lze nakupovat za skutečné peníze různá vylepšení.

Genshin Impact
Genshin Impact

Genshin Impact (PC) vs (Mobile) Ultra Graphics Comparison

Genshin Impact (PC) vs (Mobile) Ultra Graphics Comparison

GRID Autosport

Historie série GRID sahá až do roku 2008, kdy na počítače a konzole vyšel ambiciózní titul Race Driver: GRID. Následoval druhý díl a poté přišel GRID Autosport, který vyšel na konci roku 2019 také na Android. Jedná se o skvělou závodní hru a to nejen po grafické stránce. Hratelnost je skvělá a hra je sice dražší, ale v momentě kdy za ní zaplatíte nemusíte řešit žádné další poplatky. Na Google Play je k dispozici za 289,99 Kč.

GRID™ Autosport
GRID™ Autosport

GRID Autosport – Galaxy S20 ULTRA (Exynos 990) [MAX SETTINGS]

GRID Autosport - Galaxy S20 ULTRA (Exynos 990) [MAX SETTINGS]

Call of Duty Mobile

Jedna z nejpopulárnějších Android her vůbec a musíme podotknout že zaslouženě. Call of Duty Mobile je jednou z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší multiplayer FPS na mobilní zařízení. Kromě skvělé hratelnosti a map z předešlých sérií má hra také velmi dobré grafické zpracování. Samozřejmě si hru můžete přizpůsobit a nastavit nízké detaily tak aby běžela i na starším hardwaru, ale na nejvyšší grafické nastavení se stabilními fps je zapotřebí dostatečně výkonné železo.

Call of Duty: Mobile Season 5
Call of Duty: Mobile Season 5

CODM MAX GRAPHICS GAMEPLAY SEASON 1 NEW ORDER | CODMOBILE 2021

CODM MAX GRAPHICS GAMEPLAY SEASON 1 NEW ORDER | CODMOBILE 2021

Black Desert Mobile

Pokud máte slabost pro MMORPG a chtěli byste si hrát na hrdiny i na cestách, určitě zkuste Black Desert Mobile. Jedná se o opravdu velkou hru, která má své verze také pro počítače a konzole a ta mobilní se po grafické stránce rozhodně nemá za co stydět. Nabízí zajímavý soubojový systém, parádní soundtrack a je k dispozici zdarma, ačkoliv přímo ve hře si můžete kupovat virtuální měnu.

Black Desert Mobile
Black Desert Mobile

Black Desert Mobile Ultra Graphics Gameplay | 1440p 60FPS

Black Desert Mobile Ultra Graphics Gameplay | 1440p 60FPS

The Elder Scrolls: Blades

The Elder Scrolls: Blades byla jednou z nejočekávanějších her na mobilní zařízení. Série The Elder Scrolls je dnes již legendární a s tituly jako Morrowind, Oblivion nebo Skyrim se nesmazatelně zapsala mezi nejlepší RPG série všech dob. Nedostanete sice plnohodnotné RPG s otevřeným světem jako u velkých sérií, přesto si ale Blade rozhodně zaslouží šanci alespoň vyzkoušet.

The Elder Scrolls: Blades
The Elder Scrolls: Blades

Ultra HD Graphics On Low End Mobile (The Elder Scrolls Blades)

Ultra HD Graphics On Low End Mobile (The Elder Scrolls Blades)

Jaké hry hrajete na telefonu vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)