4 nejsledovanější HBO Max seriály. Viděli jste všechny?

hbo max čr

Před více jak třemi týdny došlo v Česku na spuštění dlouho očekávané streamovací platformy HBO Max, která nahradila HBO GO. Pokud se o ní chcete dozvědět více informací, mrkněte na náš souhrnný článek. Minulý týden jsme vám psali také o 4 zajímavých filmech, které na HBO Max stojí za zhlédnutí a nyní se mrkneme na nejsledovanější seriály za uplynulý týden.

Teorie velkého třesku

Kdo neviděl alespoň jednu epizodu seriálu Teorie velkého třesku, jakoby neexistoval. Sheldon s Leonardem, Penny a dalšími baví diváky již od roku 2007 a nabízí 12 sérií. Pokud jste je tedy náhodou neviděli, rozhodně je můžeme doporučit. Jednotlivé díly na sebe většinou nenavazují, takže si můžete vybrat dle vaší libosti.

The Big Bang Theory | Best of Sheldon | HBO Max

The Big Bang Theory | Best of Sheldon | HBO Max

Přátelé

První série seriálu Přátelé vyšla již v roce 1994, poslední pak v roce 2003. Vydejte se do každodenních životů přátel žijících v New Yorku. Seriál zkoumá absurdity skutečné dospělosti a nabízí veselý pohled nejen na randění. Postavy jako Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross jsou dnes již kultem a pochybujeme o tom, že byste o seriálu alespoň neslyšeli. V televizi jednu dobu frčel snad každou hodinu.

Friends | Top 10 Episodes of All Time | HBO Max

Friends | Top 10 Episodes of All Time | HBO Max

Euforie

Zatímco konkurenční platforma Netflix vytvořila skutečně vynikající sérii Sexuální výchova, HBO na to jde jinak. Seriál Euforie totiž není tak vtipný a ukazuje reálnější pohled na dospívání, který často není veselý. Středoškoláci se snaží vyznat v lásce, světe drog, sexu a sociálních sítích, což není zrovna jednoduché ani pro dospělé. Dočkáte se mnoha napínavých i tragických momentů. Nedávno vyšla navíc druhá série (nebo lépe řečeno první čtyři epizody), které jsou podle našeho názoru ještě mnohem lepší než celá první série.

EUPHORIA S2 / Euforie, 2. řada – TRAILER (2022) HBO GO

EUPHORIA S2 / Euforie, 2. řada - TRAILER (2022) HBO GO

Hra o trůny

Tento fenomén snad musel vidět každý, kdo miluje kvalitní a dlouhé seriály. Hra o trůny se odehrává v alternativní historii, kde existuje na jednom kontinentu Sedm království Západozemí. Seriál má na to jak je dlouhý poměrně rychlý spád a často se v něm dějí věcí, které byste nečekali. Můžete tedy očekávat spoustu zvratů a napínavých momentů, ze kterých se vám bude tajit dech. Pokud milujete historii či fantasy, nebo se vám třeba líbil poslední Zaklínač od Netflixu, rozhodně se na něj musíte podívat.

Hra o trůny VIII. (2019) trailer závěrečná řada CZ HD

Hra o trůny VIII. (2019) trailer závěrečná řada CZ HD

Jaké seriály sledujete na HBO Max vy?

Zdroj: CSFD, vlastní

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)