4 důvody, proč je Google Pixel 7 (Pro) skvělou koupí

proč si koupit google pixel 7 pro

Včera jsme vám přinesli podrobnou recenzi na Google Pixel 7 Pro, jeden z vůbec nejočekávanějších Android mobilů. V tomto článku si shrneme 4 hlavní důvody, proč jsou nové Pixely povedenými telefony a proč se jejich koupě vyplatí.

1. Špičkové fotoaparáty

Fotoaparáty jsme museli zařadit na první místo. Dle webu DxOMark je Google Pixel 7 Pro tím vůbec nejlepším fotomobilem na trhu, s čímž subjektivně souhlasíme. Dlouhodobě se nám líbí, jaké telefony Googlu produkují fotografie a nejen díky Tensoru G2 jsou tento rok ještě lepší. Pokud se obejdete bez teleobjektivu, získáte prvotřídní hlavní snímač a povedený ultraširoký senzor také u klasického Pixelu 7. V naší recenzi si můžete prohlédnout fotografie, které jsme Pixelem 7 Pro vyfotili.

2. Skvěle vyladěný systém

Google Pixel 7 a Google Pixel 7 Pro se pyšní systémem Android 13 se skvěle vyladěnou nadstavbou Google Pixel UI, kterou si zamilují ti, kteří mají raději čistější systém, a ocení některé exkluzivní vychytávky, jako je třeba možnost zkopírovat text/fotografii v multitaskingu, nebo ocení nástroje jako Kouzelná guma. Za zmínku stojí také režim Astrophotography pro focení nočních hvězd, či funkce Photo Unblur, která dokáže softwarově doostřit rozmazanou fotku. Telefony od americké firmy jsou sice minimalistické, ale v žádném případě nudné.

3. Parádní vzhled

Telefony od Googlu byly vždy spíše nenápadnými modely, které vynikali právě softwarem a fotoaparáty. Firma se to rozhodla změnit až loni, kdy si konečně získaly osobitou tvář a letos je design díky přítomnosti hliníku na zadní straně, ale i parádním barevným variantám ještě lepší. Nemusí sednout každému, ale nám se nové Pixely moc líbí.

4. Dobrý poměr mezi cenou a výkonem

V neposlední řadě nabízí Pixel už druhý rok po sobě naprosto skvělý poměr mezi cenou a výkonem, což platí hlavně pro základní variantu. Za necelých 16 000 korun (649 eur) získáte vlajkovou loď, které nechybí až na teleobjektiv snad nic. Dostanete super fotoaparáty, dobře odladěný systém, dostatečně výkonný čip, který si poradí i s těmi nejnáročnějšími hrami (ačkoliv u některých budete muset trochu stáhnout detaily), neotřelý design a pokud jste to stihli, tak třeba hodinky Pixel Watch či sluchátka Pixel Buds zdarma.

Přemýšlíte nad novými Pixely?

Zdroj: vlastní

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)