Tyto 3 novinky očekáváme od OnePlus 9 RT. Těšíte se na něj?

oneplus 9rt novinky

OnePlus 9 RT by mělo být dle posledních informací představeno již 15. října, tedy asi za týden. Mělo by se jednat o aktualizovanou verzi současného OnePlus 9R s tím, že novinky v nadcházejícím modelu budou tři, alespoň ty hlavní.

OnePlus 9 RT přijde se změnami v oblasti fotoaparátu, výkonu a systému

Leaker Digital Chat Station prozradil, že telefon přijde s vylepšeními v oblasti fotoaparátu, výkonu a operačního systému. Namísto čipsetu Snapdragon 870, Sony IMX586 48Mpx hlavního snímače a systému OxygenOS bychom se měli dočkat 50Mpx Sony IMX766 hlavního fotoaparátu, čipsetu Snapdragon 888 a nadstavby ColorOS 12. Ostatní specifikace mají být stejné, takže můžeme počítat s 6,55″ Fluid AMOLED panelem s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí.

OnePlus 9R Review: Should You Buy?

OnePlus 9R Review: Should You Buy?

Bohužel zatím není jasné, zda si telefon zachová 16Mpx ultraširoký a 5Mpx makro fotoaparát nebo zda i v této oblasti přijde nějaké vylepšení. Cena by se měla v Číně pohybovat mezi 2 000 a 3 000 juany, což vychází na 7 000 – 10 000 Kč. Pokud se ale telefon dostane i na globální trh, musíme počítat s cenou o něco vyšší.

Jak se na OnePlus 9 RT těšíte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)