Do Pokémon GO přijde již brzy 2. generace Pokémonů

novi-pokemoni-nahledak

Pokémon GO se bezprostředně po spuštění stal fenoménem, kdy jej hrál snad každý, kdo měl chytrý telefon. Ale stejně jako tomu je u ostatních her pro mobilní telefony, po dvou měsících ji opustila většina hráčů. Dokáže 2. generace Pokémonů přimět k návratu hodně hráčů?

Podle oficiálního emailu již dnes?

Oznámení přišlo na email všem, kteří jsou přihlášeni k odběru emailů Pokémon Trainer Club. V něm se píše, že noví Pokémoni z další generace se začnou ve hře objevovat již od dnešního dne. Vzhledem k tomu, že email nedoprovází žádné jiné oznámení, je velmi pravděpodobné, že byl odeslán o nějaký ten čas dříve. Takže si na ně budeme muset ještě chvíli počkat.

2. generace Pokémonů

V emailu není napsané přímo jaké nové Pokémony ve hře uvidíme, nicméně podle obrázku jich jde poznat alespoň několik. A to například Pichu nebo Togepi. V podstatě by ve hře měli být všichni Pokémoni, kteří pochází z Johto regionu. Někteří Pokémoni z tohoto regionu už měli jít vylíhnout z vajíčka během prosince. Nyní by se ale měli objevovat klasicky v přírodě.

Přesvědčí vás 2. generace Pokémonů k tomu, abyste se do hry vrátili?

Zdroj: androidpolice.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak hrat pokemon go nahled-1

Jak hrát Pokémon Go, když venku prší?

Návody Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (6)