Místní průvodci 4. úrovně nedostanou jako dárek 100 GB na Disku Google

mistni-pruvodci-4–urovne-nedostanou-jako-darek-100-gb-na-disku-google

Program “Místní průvodci” (“Local Guides”) v rámci Map Google má jako motto: “Pomáhejte ostatním objevovat svět a získejte na oplátku skvělé výhody”. Samozřejmě můžeme polemizovat s pojmem “skvělé výhody”. 100 GB na Disku Google na jeden rok zdarma určitě nebyla špatná odměna. Dosáhnout na ni mohli uživatelé, kteří přispěli svými poznatky a zkušenostmi tolikrát, že dosáhli 4. úrovně. Google ale od 17. března tento benefit ruší.

Nejde přitom o první “oříznutí” výhod pro Místní průvodce 4. úrovně. V červenci loňského roku snížil Google odměnu z 1 TB na dva roky na aktuálních 100 GB na rok. Média v té době spekulovala, že čtvrté úrovně dosáhlo velmi rychle příliš mnoho uživatelů, proto byla odměna snížena. Stejný důvod stojí v pozadí patrně i tentokrát.

Místní průvodci 4. úrovně nedostanou jako dárek 100 GB na Disku Google Místní průvodci 4. úrovně nedostanou jako dárek 100 GB na Disku Google

Odpovídá tomu i oficiální vyjádření Googlu: “Jak naše globální komunita Místních průvodců roste, občas provádíme změny v našem programu. Rádi nabídneme našim nejaktivnějším a důsledně přispívajícím Místním průvodcům v průběhu roku další funkce a výhody.” V rozeslaném e-mailu pak stojí: “Aktualizace benefitů. K 17. březnu 2017 končí promo akce na 100 GB prostoru na Disku Google zdarma, které mohli využít Místní průvodci 4. úrovně. Až do uvedeného data budou moci všichni uživatelé, kteří dosáhnou této úrovně, odměnu odemknout. Zůstaňte naladěni – další funkce a výhody budou následovat v průběhu roku.”

Jak funguje promo akce na 100 GB na Disku Google pro průvodce 4. úrovně?

  • Nabídka: Místní průvodci, kteří se dostanou na 4. úroveň do 17. března 2017 do 23 hodin EST, mohou získat zdarma 100 GB prostoru na Úložišti Disku Google.
  • Uplatnění nabídky: Jakmile se stanete místním průvodcem 4. nebo vyšší úrovně, můžete navštívit domovskou stránku programu Místní průvodci a uplatnit poukaz na úložiště Disku. Rozšíření je nutné uplatnit do 30 dnů od zpřístupnění a platí jeden rok.
  • Upozornění: Kód k aktivaci úložiště Disku je nutno použít na tom samém účtu, k němuž má být další úložiště na disku přiřazeno. Zrušit aktivaci úložiště Disku nebo jej po uplatnění kódu přesunout na jiný účet není možné.

Pokud jste Místním průvodcem a chtěli byste 100 GB na Disku Google na rok zdarma, ještě nic není ztraceno! Pokud se před 17. březnem dostanete na kýženou čtvrtou úroveň, můžete si o tuto odměnu požádat. Svou úroveň zjistíte tak, že na telefonu nebo tabletu spustíte aplikaci Mapy Google, kde klepnete na ikonu nabídky a přejdete do sekce Vaše příspěvky.

Poznámka: Aktualizace bodů a úrovně může trvat až 24 hodin. Další informace najdete na oficiálních stránkách s nápovědou. Později už bude možné jen čekat, s jakou nabídkou přijde vyhledávací gigant později.

Využili jste nebo využijete možnosti získat 100 GB na Disku Google za dosažení 4. úrovně v programu Místních průvodců?

Zdroje: androidpolice.com, support.google.com, localguidesconnect.com.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)