TOPlist

Google aktualizuje program Místní průvodce. Mění se bodovací systém

mistni pruvodce

Místní průvodce v Google Mapách je speciální program, pomocí kterého můžou uživatelé aktualizovat data v Mapách, nahrávat fotografie apod. Vše je propojeno s tzv. gamifikací, což je využívání herních prvků v běžných věcech. Google používá systém bodů a úrovní, který teď prochází změnou.

Místní průvodce dostane nové úrovně

V podstatě maximální úroveň v tomto programu je 5. Jakmile dosáhnete 500 bodů, tak už není velká motivace pokračovat a vylepšovat. S novou aktualizací ale Google přidává pět nových úrovní, maximum bude tedy desátý level. Zvýší se také počet potřebných bodů k nové úrovni. Na finální desátou úroveň se dostanete po získání 100 tisíc bodů. To je spousta pořízených snímků.

mistni pruvodce

S větším počtem bodů se ale také mění systém získávání bodů. Některé informace, které mají pro uživatele větší dopad, jako například přidání nového místa na mapě nebo napsání recenze, budou odměněny větším počtem bodů. Google také dnes oznámil, že po získání čtvrté úrovně, se otevře přístup do Hudby Google Play na tři měsíce, dále také budou mít průvodci k dispozici 75% slevu na půjčení filmů z Google Play.

Google Maps
Google Maps

Patříte mezi Místní průvodce? Těšíte na nové úrovně?

Zdroj: techcrunch.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)