10 skvělých her je právě ve slevě: Stahujte za nízkou cenu Worms, Baldur’s Gate a další

10 skvelych her ve sleve google play

Na Google Play se v těchto dnech sešlo hned několik skvělých her her, které můžete koupit s velkou slevou. V první řadě jde o hry Team 17 jako je série Worms nebo Sheltered či The Escapists, což jsou všechno hry, které po celém světě sbíraly mnoho ocenění. Dále se ve slevě objevuje Baldur’s Gate II: Enhanced Edition, tedy vylepšená verze legendarního RPG.

10 skvělých her je právě ve slevě

Začneme hrami od společnosti Team 17 Digital Limited. Tohle studio se nejvíce proslavilo herní sérií Worms. Tři díly jsou nyní ve slevě za 69 Kč z původních 110 Kč. Jedná se o kompletní verze přesně tak, jak je můžete znát z PC. Proto i ta vyšší cena. Další dvě zajímavé hry, které původně vyšly na PC a jsou nyní na Android se nazývají The Escapists a Sheltered. V první jmenované utíkáte z vězení, ve druhé se pak snažíte přežít v postapokalyptickém světě. Obzvlášť druhý jmenovaný je za 50 Kč super akce. Alien Breed je také portem PC verze, jde o starší hru, nicméně za 26 Kč si užijete hodně zábavy.

team 17 hry android slevy

Ještě více zábavy si však užijete s Baldur’s Gate II: Enhanced Edition, v této hře bez problémů strávíte desítky až stovky hodin a pořád nemusíte být na konci. Jde o jedno z nejlepších klasických RPG historie, verze od studia Beamdog přináší mnoho vylepšení, mírně lepší grafiku, úpravu ovládání pro dotykové telefony. Za 50 Kč zde není co řešit. Na našem webu také pravidelně sledujeme slevy na aplikace či hry, seznam se aktualizuje několikrát denně. Níže pak naleznete desítku vybraných her ve slevě.

Baldur's Gate II: Enhanced Ed.
Baldur's Gate II: Enhanced Ed.
Hero Generations
Hero Generations
Worms 2: Armageddon
Worms 2: Armageddon
The Escapists: Prison Escape
The Escapists: Prison Escape

Hráli jste nějakou z těchto her, můžete ji doporučit?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)