10 povedených Android her můžete nyní koupit s velkou slevou

10 povedenych android her sleva google play akce

Na Google Play se nyní sešlo několik povedených Android her. Vybrali jsme desítku těch nejlepších, které si nyní můžete koupit s větší čí menší slevou. Všechny tyto hry spojuje vysoké průměrné hodnocení, které je u všech titulů více než 4 hvězdičky. Pojďme si je ukázat.

10 povedených Android her můžete na Google Play koupit v akci

Je dost možné, že slevy na mnoho her ze seznamu níže jsou spojené s herním veletrhem E3, který v těchto dnech startuje, odhalena byla například mobilní hra The Elder Scrolls: Blades. Hodně z nich totiž původně vyšlo na herní konzole a počítače a vývojáři slevami lákají na své nové tituly, které odhalují. Zároveň je momentálně v akci mnohem více aplikací či her, pravidelně je pro vás sledujeme v článku Slevy na aplikace.

Teď už ale k momentálním hrám v akci. Najdete zde například klasickou RPG hru Icewind Dale, logickou oddechovou hru Mini Metro, netradiční hru Her Story atd.

White Night
White Night
Toca Blocks
Toca Blocks
Icewind Dale: Enhanced Edition
Icewind Dale: Enhanced Edition
Her Story
Her Story

Hráli jste některou z těchto povedených Android her, nebo plánujete jejich koupi?

Zdroj: googleplay.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)