ZTE telefony uvidíme mnohem více. V příštím roce se zaměří hlavně na 5G

zte vraci zpatky 5G telefony

Minulý rok byl pro čínskou společnost ZTE poměrně dost krizový. Kvůli sankcím USA dokonce na nějakou dobu přerušila podnikání. Po jejich zrušení se však pomalu ale jistě ZTE telefony vrací zpátky, i když jich stále není tolik, jako v minulých letech. Nyní viceprezident společnosti ohlásil, že chtějí v roce 2020 prorazit zpátky na trh. A to hlavně pomocí 5G telefonů. Plánuje se jich rovnou deset v různých cenových kategoriích.

ZTE se vrací zpátky. Spoléhá hlavně na 5G telefony

Cílem společnosti je stát se jedním z hlavních průkopníků v 5G odvětví, které tento rok ostře odstartovalo. Většina světa se nicméně podpory sítí nové generace dočká až v následujících letech, a právě na to spoléhá ZTE. Samozřejmě to nebude tak jednoduché, i ostatní společnosti jako je třeba Samsung, Xiaomi či Huawei, plánují podporovat 5G sítě rovněž hodně.

zte axon s

ZTE plánuje celkově deset 5G telefonů, včetně střední třídy, kde se cena má pohybovat kolem částek 2000 CNY a 3000 CNY, v přepočtu cca 6 500 až 9 800 Kč. Zajímavé je to, že i Xiaomi oznámilo na příští rok deset 5G telefonů, včetně těch levnějších s částkou kolem 2000 CNY. Samotné ZTE už na trhu má 5G telefon, v únoru tohoto roku představila model Axon 10 Pro 5G.

Těšíte se nové ZTE telefony?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)