ZTE na MWC představí unikátní tablet s Androidem. Co bude umět?

zte nubia pad

Veletrh MWC 2023 v Barceloně začíná už za necelý týden a těšit se můžeme na hromadu novinek, ať už se jedná o nový hardware, novinky ze světa umělé inteligence a další zajímavosti. K jedné z nich se s předstihem přihlásila společnost ZTE, která v Katalánsku představí nový a vskutku unikátní Android tablet.

K jeho představení dojde 28. února. Tablet ponese název Nubia Pad 3D, který (jak už název prozrazuje) bude schopen nabídnout uživatelům 3D efekt bez toho, aniž by na sobě museli mít speciální brýle. Firma se čínské sociální síti Weibo chlubí tím, že půjde o první tablet s AI technologií, která dokáže zobrazit obraz ve všech třech rozměrech. V praxi půjde o engine, který bude sledovat pohyb vašich očí a simulovat 3D efekt.

zte nubia pad 3D

Co se týče specifikací, z renderu je patrná přítomnost dvou selfie kamer. Ostatní parametry si zatím výrobce nechal pro sebe.

Sáhli byste po tabletu s 3D obrazem?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)