Do ČR míří další značka mobilů. Přivítejte čínský Infinix

Infinix telefony mobily ČR

Na tuzemském trhu s mobilními telefony a časem možná i dalšími zařízeními se brzy oficiálně objeví zástupci další zahraniční značky. Svá zařízení v ČR a v Polsku začne za několik týdnů prodávat čínský Infinix. Značka spadá pod holding Transsion, který má pod svými křídla například i Tecno, dalšího nováčka na našem trhu. Telefony Infinix se snaží svým designem, výbavou a celkovým dojmem cílit hlavně na mladší uživatele z generace Z.

“Produkty Infinix disponují nejmodernějšími funkcemi, které uživatelé v současné době hledají v chytrých telefonech. Superrychlé nabíjení, pokročilé kamery vybavené umělou inteligencí, nebo displeje s vysokým rozlišením. To všechno se skrývá v balení za velmi příznivé ceny, což umožňuje mnoha lidem využívat tyto přednosti v jejich běžném digitálním životě,” stojí v tiskovém prohlášení společnosti.

Přesný seznam mobilů, které budou v ČR dostupné, zatím nebyl zveřejněn. Na částečně počeštěném webu se nicméně už nyní nacházejí modely HOT 12 Play, HOT 12i, ZERO 5G, NOTE 11 Pro, SMART 6 HD a SMART 6. Mezi zajímavé poznávací prvky některých telefonů Infinix patří například technologie Future Light Painting Leather, která umožňuje koženým rámečkům měnit barvy pod UV světlem. V přístrojích běží Android nadstavba XOS.

Jaké dáváte značce šance v ČR?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)