Šéf Xiaomi prozradil změny v nadstavbě MIUI. A to včetně reklam v systému

lei jun zmeny v nadstavbe miui

Xiaomi telefony jsou oproti konkurenci cenově výhodnější. To má ale za následek to, že na samotných prodejích moc nevydělávají. Menší výdělek se snaží kompenzovat hlavně reklamami v systému. Objevují se hlavně v čínských verzích systému, nicméně v posledních měsících se začali objevovat i v evropských verzích. Šéf společnosti prozradil, že v MIUI 11 můžeme očekávat změnu v zobrazování reklam a zároveň prozradil další změny v nadstavbě MIUI.

Změny v nadstavbě MIUI 11 se budou týkat i systémových reklam

Reklamy v nadstavbě MIUI jsou v některých případech hodně rušivé. Uživatelé kritizují hlavně ty, které se zobrazují v nastavení telefonu anebo ty, které přerušují hraní her. Šéf společnosti Xiaomi Lei Jun prozradil, že s vedoucím MIUI divize vedl dlouhé diskuze. Výsledkem je šest změn, které nás v MIUI 11 čekají.

Lidé si nejvíce stěžují právě na rušivé a otravné reklamy, Lei Jun prozradil, že se jich zbaví. To nicméně neznamená, že by reklamy zmizely úplně. V telefonech budou i nadále, akorát již ne na tak viditelných místech, zároveň nebudou tak agresivní. Dále prozradil několik dalších funkcí, které projdou změnou nebo budou přidány v MIUI 11.

miui 11 nadstavba seznam telefonu

Zmínilo se nahrávání hovorů v čínské sociální síti QQ, systémový koš, kde se budou shromažďovat vymazané soubory a automaticky se po třech dnech vymažou ze zařízení, dále jsou to změny ve fungováni lupy. Zajímavý bude speciální extra úsporný režim, ve kterém bude fungovat jen pár funkcí telefonu, jako je voláni a SMS.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jakou funkci byste rádi viděli v MIUI 11?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)