Vyšel první díl Netflix seriálu Život v barvě s Davidem Attenboroughem

Život v barvě s Davidem Attenboroughem

Přibližně před měsícem Netflix vydal první trailer na dokumentární seriál Život v barvě s Davidem Attenboroughem. Nyní je konečně k dispozici první díl tohoto očekávaného seriálu a tak si pojďme povědět, co nás v této sérii čeká.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Život v barvě s Davidem Attenboroughem

Život v barvě produkují společnosti Humble Bee Films a SeeLight Pictures ve spolupráci se stanicí BBC. V dnešní době existuje řada dokumentů o přírodě, ovšem tento vše probírá trochu více do hloubky. V traileru můžeme vidět, čím vším se bude David Attenborough zabývat. V čem má být tento seriál tedy tak jedinečný? Využívá pokročilejší formu technologie, která dokáže lidem lépe přiblížit, jak svět vidí zvířata. “Abychom pochopili, jak tyto světy fungují, musíme je spatřit z pohledu zvířete. S novými fotoaparáty vyvinutými speciálně pro tuto sérii konečně můžeme,” říká jeden z tvůrců seriálů.

Netflix
Netflix

Life in Color with David Attenborough | Official Trailer | Netflix

Life in Color with David Attenborough | Official Trailer | Netflix

Dokument bude mít celkem tři epizody po 50 minutách a všechny se budou zabývat něčím jiným. První z nich vyšla včera, tedy 22. dubna. David Attenborough mimo jiné natočil také skvělý dokument Naše planeta, který získal na ČSFD hodnocení 97 %. Pokud jste jej tedy ještě neviděli, rozhodně to napravte.

Baví vás dokumenty Davida Attenborougha?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)