Zítra Google odhalí nové hardwarové produkty. Co nás čeká a nemine?

Google odhalí nové produkty na Made by Google 2018

Již zítra Google představí novou řadu jeho produktů. Spekulací a úniků bylo letos opravdu požehnaně, přičemž Chromecast z třetí generace se už dokonce dostal nedopatřením k prvním zákazníkům. Dali jsme pro vás dohromady seznam několika produktů, o nichž už neoficiálně pronikly některé informace na veřejnost. Co vše zítra Google odhalí?

Google produkty, které by měly mít zítra oficiální premiéru:

Telefony Google Pixel 3/Pixel 3 XL

Pro mnohé nejdůležitější zařízení ze všech. Oproti minulým letům toho o budoucím Pixel 3 XL víme opravdu hodně. Několik kusů se dostalo předčasně do rukou některým novinářům. Pixel 3 XL by měl mít velikost displeje 6,3 palce, nesoucí rozlišení 2960 x 1440 pixelů. Čelní strana nabídne ve výřezu duální fotoaparát (2x 8Mpix), zadní strana se musela spokojit jen s jedním 12.2 MPx fotoaparátem. Novinkou bude podpora bezdrátového nabíjení. O výkon se postará Snapdragon 845, 4 GB ram a operační systém Android 9 Pie. Baterie by měla mít kapacitu 3 430 mAh.

O menším Pixel 3 se toho ví méně. Předpokládá se, že bude též poháněn Snapdragonem 845 s 4GB ram. A obecně bude specifikacemi podobný velkému sourozenci. Pokud se nemůžete dočkat vydání, můžete si mezitím stáhnout krásné živé tapety pro Pixel 3. Více informací najdete v našem předešlém článku o Google Pixel 3 a Pixel 3 XL.

Google Pixel 3 a XL vzhled a barevné varianty

Tablet Google Pixel Slate

Tablety nejsou mrtvé! Po dlouhé době Google odhalí nový tablet. Nebude poháněn Androidem, nýbrž Chrome OS. Bude mít 3:2 displej s rozlišením 2400×1600, podporou stylusu a kamerami na přední i zadní straně. Dostupné bude i odnímatelné pouzdro s integrovanou klávesnicí, která ponese klávesy netradičně zaoblených tvarů. Pixel Slate by měl mít několik modelů s různými hardwarovými specifikacemi. Alespoň některé z nich by měly pohánět procesory Intel Kaby Lake.

Google Pixel Slate

Google Pixelbook 2

Tablet Pixel Slate pravděpodobně nebude jediným zařízením s Chrome OS. Očekává se, že se objeví i nová generace chromebooku Pixelbook 2. Žádných šťavnatých úniků jako u předchozích produktů jsme se nedočkali. Ve zdrojových kódech systému se objevily zmínky o projektu „Atlas“, jenž by měl být oním následníkem prvního Pixelbooku. Novinkou by měl být displej s vysokým rozlišením 3840×2160. Podrobnosti Google odhalí zítra.

Ostatní produkty: Nabíječka Pixel Stand, Domácí asistent Google Home Hub, Chromecast 3

Google toho samozřejmě představí mnohem více. O všech produktech budeme podrobně informovat po jejich oficiálním oznámení. Nyní jen letecky. Jak jsme zmínili výše – nové Google Pixely budou podporovat bezdrátové nabíjení. Google tedy přijde se svou vlastní bezdrátovou nabíječkou/dokem Pixel Stand. Pokud se bude telefon nabíjet, tak se z Pixel Stand stane chytrý domácí asistent. Google ale pravděpodobně představí i samostatný domácí asistent nazvaný Google Home Hub, který by se měl pohybovat s cenou kolem 150$ (cca 4100Kč s DPH). Představen bude i nový Chromecast třetí generace. Více o něm v našem článku – Neoznámený Google Chromecast 3 s novým designem se omylem začal prodávat.

Made by Google 2018

Made by Google 2018

Oficiální představení začíná již zítra 9. října. Sledovat jej budete moci v živém přenosu na kanálu Made by Google na YouTube a samozřejmě se novinkám budeme věnovat i v samostatných článcích.

Na který produkt se osobně těšíte nejvíce?

Zdroj: androidpolice.comandroidheadlines.com, mysmartprice.com

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)