TOPlist

Zimní slevy na Godeal24! Windows 11 nyní pořídíte za 0 €

Zimni slevy na Godeal24

Komerční článek

Kvůli šířící mutaci onemocnění COVID-19, která nese označení Omikron, pandemie opět nepříjemně sílí. Kvůli zvyšujícím se počtům potvrzených případů a vysoké rychlosti mutování samotného viru nás tak pravděpodobně čeká nepříjemný konec zimy. V chladném počasí navíc rezistence lidského těla klesá, což umožňuje covidu se více rozšířit. Právě kvůli tomu je opět v trendu takzvaný home office neboli práce z domova. V roce 2022 je tak zcela běžné, že zaměstnanci do kanceláří docházejí například jen tři dny v týdnu, zatímco zbylé dva pracují z domova.

Avšak před příchodem pandemie bralo home office jen pár lidí vážně. Poměrně často se proto rozšiřovaly názory, že práce z domova může být neefektivní a podobně. Březen roku 2020 to ale celé změnil. Příchod pandemie totiž neuvěřitelným tempem nastartoval právě teleworking a jak se tak zdá, tento trend se udrží i nadále.

Situace je bohužel taková, jaká je, a proto je nutné se patřičně připravit. V dnešní době se lidé zkrátka neobejdou bez počítačů, kterým zase na druhou stranu nesmí chybět operační systém a kvalitní kancelářský balíček. Právě nyní tak můžete ocenit Godeal24 Winter Sale, díky kterým si můžete přijít na Windows 11 nebo Windows 10 za neuvěřitelných 0 €. Jak tedy bezplatně získat jeden z těchto produktů? Celé je to nesmírně jednoduché, jelikož vám stačí pořídit pouze kancelářský balíček Microsoft Office a na OS si přijdete zcela zdarma. Jedná se tak o jedinečnou příležitost. Aby toho ale nebylo málo, tak na Godeal24 zároveň najdete řadu parádních slev až do výše 62 %!

Windows 11 za 0 €?!

Ještě jednou vás musíme ujistit, že se o žádný vtip nejedná – operační systém Windows skutečně nyní můžete získat zdarma! Jednoduše stačí, abyste si pořídili Microsoft Office za 22,25 € až 45,25 €, ke kterému získáte originální licenční klíč. Vybrat si navíc můžete z několika verzí níže. Volba je na vás.

Až 50% sleva na Windows! Slevový kód: SGO50

Windows 10 za 7,4 €

Windows 10 je stále nejuniverzálnějším operačním systémem. Než aby Microsoft rok co rok zásadně zasahoval do svých systémů, tak namísto toho čas od času nabízí aktualizace, které přinášejí určitá vylepšení a zlepšení stability a výkonu. A přesně díku tomu je i Windows 10 stále prvotřídním systémem s podporou.

Windows 11 jen za 15,25 €

Vlajkovým operačním systémem Microsoftu je nyní Windows 11. Ten si nyní můžete pořídit jen za 15,25 € a ušetřit tak rovnou polovinu z ceny. Nezapomeňte ale v košíku zadat slevový kód ve znění SGO50.

Až 62% sleva na software Microsoft! Slevový kód: SGO62

Nástroje pro PC

Zároveň si můžete přijít na řadu dalších nástrojů pro PC, které vám mohou pomoci s pročištěním počítače či zvýšením produktivity.

Godeal24 aneb maximální pohodlí

S nástupem počítačů a práce z domova samozřejmě rapidně vzrostly i potřeby samotných uživatelů. Godeal24 si s těmito potřebami dokáže efektivně poradit, jelikož svým zákazníkům dlouhodobě nabízí kvalitní a originální software za ty nejlepší ceny. Zároveň dbá na hladký průběh, a proto je samozřejmostí například nepřetržitá zákaznická podpora, která vám v okamžiku dokáže poradit s jakýmkoliv problémem, případně zodpovědět na vaše dotazy. V takovém případě stačí zaslat e-mail na adresu service@godeal24.com.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)