XIaomi představilo levný zdravotní teploměr, který propojíte i s telefonem

xiaomi osobni teplomer

Xiaomi představilo pod řadou Mijia nový zdravotní teploměr, který je určen k měření teploty pod paží nebo v ústech. Jak už je zvykem u Xiaomi produktů, i tento teploměr využívá propojení s mobilním telefonem. Nízká cena je rovněž plusem. Společnost jej začíná prodávat za částku 69 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 275 Kč.

Představen nový zdravotní teploměr Xiaomi

Oproti klasickému teploměru má několik zajímavých funkcí. Klasické měření trvá 30 sekund, poté se dá ale čekat dalších 5 minut. V této době teploměr provede dalších několik měření a výsledkem je přesnější informace o teplotě těla. Potěší i to, že samotný displej teploměru je podsvícený.

xiaomi zdravotni teplomer

Po propojení teploměru s telefonem, se dá v aplikaci vytvořit profil pro každého člena rodiny. Zobrazuje se historie měření a zároveň můžete přes aplikaci sledovat zrovna měřenou teplotu. Při vyšší teplotě či horečce vás aplikace upozorní. Do prodeje se dostal tento teploměr nejprve v Číně, dostupnost v dalších zemích není v tuto chvíli známá.

Máte zkušenosti se zdravotními produkty Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)