Samsung opět boduje. Ještě v srpnu vydal zářijové bezpečnostní záplaty pro Galaxy S20 FE 5G

s20 fe 5g

Samsung opět boduje a přináší zářijové bezpečnostní záplaty na model Galaxy S20 FE 5G ještě v srpnu. Prvním uživatelům se aktualizace objevila dokonce včera, 30. srpna. Tak rychlý není zkrátka ani Google a můžeme očekávat, že se během následujících hodin a dní rozšíří na další (nejen) vlajkové telefony.

Galaxy S20 FE 5G a zářijové bezpečnostní záplaty

Aktualizace se označuje jako G781BXXU4CUH5 a má velikost 790 MB. Jak je asi každému jasné, tyto záplaty nepřináší na první pohled žádné nové funkce. Opravuje zkrátka bezpečnostní díry v systému a tak budete mít svůj telefon opět o něco bezpečnější. Changelog dále zmiňuje, že byla vylepšena stabilita systému, takže pokud jste měli s telefonem v posledních týdnech nějaké nepříjemnosti, tento update by vás jich měl zbavit.

Galaxy S20 FE 5G a zářijové bezpečnostní záplaty

Aktualizace se momentálně šíří v Rakousku, Švýcarsku, Lucembursku, Itálii, Slovinsku, Polsku a také České republice, což je pro nás nejdůležitější zpráva. Pokud tedy telefon máte a aktualizaci jste ještě neobdrželi, zkuste ji manuálně zkontrolovat v Nastavení > Aktualizace softwaru.

Už jste obdrželi nové bezpečnostní záplaty?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)