Nová chyba Androidu 10 a výše způsobuje zamrznutí systému

Zamrznutí systému Android 10

Nová chyba v Androidu způsobuje zamrznutí systému Android. Nejen uživatelé zařízení Google Pixel hlásí, že přestane úplně reagovat. Kromě nich zaslalo stejné chybové hlášení i několik uživatelů zařízení OnePlus a Xiaomi. Tento problém se dá dočasně odstranit zamknutím a odemknutím telefonu, nejedná se však o dlouhodobé řešení.

Nejvíce postižených zařízení běží na Androidu 10, nicméně tento problém reportovali i uživatelé vývojové verze Androidu 11. Vypadá to, že selhání nezpůsobuje žádná konkrétní aplikace a jedná se o chybu operačního systému samotného. Uživatelé totiž hlásí zamrznutí během používání aplikací Amazon, Twitter, YouTube, YouTube Music, a Play Store.

Kolegové ze serveru “AndroidPolice” se domnívají, že jde o závažnou chybu se správou paměti. Společnost Google se však k této chybě svého operačního systému zatím nevyjádřila. Nezbývá nám tedy než doufat, že tento problém v nejbližší době vyřeší.

Zamrzl vám někdy Android?

Zdroj: Androidpolice.com

Filip Zatloukal
O Autorovi - Filip Zatloukal

Filip se už od vysoké školy zajímá o svět technologií. V té době měl až nezdravý monopol Microsoft a on se proto začal zajímat o… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (28)