TOPlist

Clubhouse už teď najdete v Google Play, bude jiný než si ho představujete

Záměna Clubhouse v Google Play

Sociální síť jménem Clubhouse raketově roste. Každým dnem přibývají noví a noví uživatele, avšak aplikace má ale jednou obrovskou nevýhodu. Používat ji mohou pouze majitelé iOS zařízení. Android telefony by si měly na svou verzi sociální sítě ještě pěknou dobu počkat. Vývojáři Alpha Exploration ještě na aplikaci pro Androidy ani nezačali pracovat. To očividně uživatele Android nezastavilo v hledání aplikace na Google Play a jako náhodou lidé Clubhouse našli. Bohužel se stala nešťastná záměna Clubhouse v Google Play. Clubhouse nebo také Clubhouse Software je aplikace pro správu projektů, která existuje již od roku 2019.

V minulém článku jsme informovali o možnosti záměny aplikací. Někteří uživatelé si ale očividně neuvědomují, že nová sociální síť zatím neexistuje pro Android, a proto negativně hodnotí a komentují aplikaci pro správu projektů. V době psaní tohoto článku kleslo hodnocení aplikace na 2,9 hvězdičky na Google Play. V komentářích je navíc doslova „hromada“ negativních komentářů. Záměna Clubhouse v Google Play je pro firmu, která pomáhá s projektovým řízením opravdu nešťastná, a proto se k záměně vyjádřila.

„Správný“ Clubhouse, tedy sociální síť Clubhouse si na iOS vede opravdu dobře. Před pár dny na ní promluvil samotný Elon Musk. Musk zpočátku hovořil o cestě na Mars, svém Twitteru a dalších aktuálních tématech. Maximální kapacita 5000 posluchačů se naplnila doslova okamžitě. No a co se týče obou aplikací, doufáme, že další záměna Clubhouse v Google Play již neproběhne a obě aplikace budou fungovat nezávisle na sobě.

Co se vám na sociální síti Clubhouse líbí/nelíbí?

Jan Kaláb
O Autorovi - Jan Kaláb

Síťařina ho nebavila, tak vzal do ruky tužku, papír a telefon. Coby vystudovaný odborník na IT měl Honza skončit v korporátu s velkým „K“ a… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)