5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #234: FullHD projektor Alfawise Q9

Tipy z ciny - FullHD projektor, GPS, teploměr a kamera

Vánoce jsou za dveřmi, takže pokud plánujete nákup číny a věříte, že dáreček ještě stihne dorazit do váno, tak na to raději zapomeňte. Přesto vás k dnešním tipům, které si můžete zakoupit dnes a pak si je rozbalit jako dodatečný dárek třeba na Silvestr. Do léta je daleko, dny jsou krátké a to vybízí k pořízení domácího projektoru Alfawise Q9 s FullHD rozlišením a super svítivostí za solidní cenu. Abyste mohli pozorovat příchod jara, tak vám doporučíme také chytrý teploměr a zaměříme se také na bezpečnost a sledování pomocí GPS sledovače.

FullHD projektor Alfawise Q9

Dnešním hlavním tipem, který mě osobně nejvíce zaujal je projektor Alfawise Q9. Nabízí FullHD rozlišení, běží v něm Android, ale čím mě překvapil nejvíce je právě svítivost. I projektory za 1500 Kč se na propagačních fotkách chlubí tím, že na nich můžete sledovat filmy bez zatažených rolet, ale pravda je pak někde úplně jinde a máte kolikrát problém v tmavé místnosti s malou žáorvkou. Alfawise Q9 mě už podle videí Youtube ale překvapil a sledování je možné ne jen za úplné tmy. Osobně samozřejmě doporučujeme sledovat filmy za úplné tmy pro lepší atmosféru, ostatně tak to také funguje v kině. Projektor Alfawise za velmi dobrou cenu nabízí FullHD projektor se solidní konektivitou a dobrými reproduktory. Navíc díky Priority Line poštovnému nebudete při nákupu z Gearbestu platit žádné další poplatky.

Cena: 5 300 Kč

GPS sledovač ZIQIAO

Jezdíte pravidelně na chalupu a necháváte si tam sekačku? Parkujete motocykl na sídlišti nebo jen někde pod přístřeškem? Pak by se vám určitě mohl hodit GPS tracker. Jedná se o malou krabičku, která má v sobě GPS modul. Stačí už jen vložit nějakou jednorázovou SIM kartu s alespoň minimální obsahem datového balíčku a máte svůj majetek pod kontrolou. GPS vydrží na baterii v pohotovostním režimu přibližně 2 týdny a v případě noulze lze připojit powerbanka, který výdrž podstatně prodlouží.

Cena: 430 Kč

Automatický držák mobilu do auta

Asi to znáte, sednete do auta, v jedné ruce káva, klíče a druhé mobil, který chcete dát do držáku ve vašem autě. Bohužel většina držáků funguje tak, že pro vložení nebo vytažení telefonu potřebujete obě ruce. To ale neplatí pro tento držák, který využívá speciálního systému pružin a do kterého telefon vkládáte z vrchu. Vytažení je opět práce pro jednu ruku.

Cena: 95 Kč

Teploměr Xiaomi s bluetooth

Jednoduchý teploměr pro sledování teploty a vlhkosti s Bluetooth konektivitou, díky které můžete sledovat vývoj teploty v reálném čase i v aplikaci Mi Home ve vašem chytrém telefonu. Teploměr má na zádech magnet, takže ho lze připnout na kovové předměty jako je například lednička nebo polička. Napájí ho AAA baterie a Xiaomi slibuje výdrž cca 1 rok (bez používání Mi Home aplikace).

Cena: 340 Kč

Kamera do auta 70mai

70mai je FullHD kamera se Sony senzorem a Wifi konektivitou pro propojení s vaším telefonem. Nízké ceny se u této kamery docílilo také tím, že ji úplně chybí displej. Díky tomu je opravdu maličká a lehce se tak schová za zpětným zrcátkem. Pro sledování záběry z kamery můžete využít váš telefon. Osobně by mi displej u kamery chyběl jen v okamžiku prvního seznamování se s kamerou, pak je svítící displej u zpětného zrcátka spíše na obtíž (ano, displeje se po určité době u kamer vypínají).

Cena: 800 Kč

 

Extra slevy na GearBest

Sekce věnovaná speciálním slevám na eshopu Gearbest. Produkty jsou z pravidla ve výprodeji, ve slevové akci nebo jsou dostupné z českého (Fast-23) a polského (Fast-08) skladu. Nabídky níže mají zpravidla omezený počet kusů a omezenou dobu trvání. Proto pokud o ně máte zájem, tak neváhejte, platnost nebude trvat věčně. Při objednávání dražšího zboží zvolte vždy poštovné Priority Line (bývá zdarma a Gearbest to řeší tak, že při tomto typu dopravy posílá balík na svůj Evropský sklad a až z něj vám zásilku pošle, takže neplatíte žádné další popaltky).

Produkt Sklad Kupón Cena
Xiaomi Mi Band 4 Čína GBBAND4MI 620 Kč
Redmi Note8 4/64 – zelený Čína GBNOTE801 3 400 Kč
Redmi 8 4/64 – černý Čína GBREDMI804 3 000 Kč
Redmi 8 4/64 – modrý Čína GBREDMI803 3 000 Kč
Xiaomi Mi 9T Pro 6GB/64GB Čína GBM9TPRO6 8 300 Kč
OnePlus 7 8/256 – šedý Čína GBOP7G654321 9 200 Kč
Redmi Note 8 4/128 – bílý Čína GBNOTE807 4 000 Kč
Xiaomi Mi Note 10 – 108 MP Čína GBXMNT10BF 10 000 Kč

Máte zkušenost se projektorem Alfawise Q9?

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)