Zajímavé Xiaomi produkty, které jste zřejmě neznali. Co třeba visací zámek na otisk prstu?

xiaomi produkty

V tomto seriálu si pravidelně ukazuejem zajímavé Xiaomi produkty, které většinou nezná široká veřejnost. Vzhledem k tomu, že čínský gigant vyrábí snad úplně vše je jasné, že nemůžete mít přehled o všech produktech. Zde si budeme ukazovat ty nejzajímavější, na které jsme zrovna na e-shopu Aliexpress narazili, nebo s nimi máme třeba osobní zkušenost.

Xiaomi UFO Starry Sky Projection Lamp

Xiaomi UFO Starry Sky Projection Lamp je produkt od sesterské firmy Youpin. Tato lampička je napájena přes USB, ovšem můžete použít také tři AA baterie. Jedná se o ideální večerní světlo, které je vhodné k usínání, takže pokud máte ratolest, možná byste mu tímto výrobkem udělali radost. Navíc se automaticky po dvou hodinách zcela vypne.

UFO Universe Projection Night Light Creative Rotating Romantic Table Lamp

UFO Universe Projection Night Light Creative Rotating Romantic Table Lamp

Cena: 300 Kč

Xiaomi 10 LED Trap Mosquito Killer Lamp

Xiaomi 10 LED Trap Mosquito Killer Lamp se může hodit především v těchto dnech, kdy je spousta komárů. Jde o LED lampu, která má za úkol nalákat komáry ke světlu a pak je pomocí 3000V síly okamžitě zabije. Jako dárek navíc dostanete plácačku na mouchy. Přestože se jedná o výrobek, který byl vyroben ve spolupráci se značkou Xiaomi zde nenalezneme žádné logo této firmy.

xiaomi zabiják komárů

Cena: 350 Kč

Xiaomi Mijia NOC LOC Fingerprint Padlock

Xiaomi Mijia NOC LOC Fingerprint Padlock je visací zámek, který se odemyká pomocí čtečky otisků prstů. Nemusíte tak sebou tahat pověstný malý klíček, který se může kamkoliv ztratit. Má také stavovou LED diodu a nabíjí se přes microUSB a samozřejmostí je certifikace IPX7. Na jedno nabití by se měl zámek otevřít až 2500krát.

Xiaomi Noc Loc Smart Fingerprint Padlock IPX7 Waterproof/Gembok Tanpa Kunci/Cara penggunaan #Noc_Loc

Xiaomi Noc Loc Smart Fingerprint Padlock IPX7 Waterproof/Gembok Tanpa Kunci/Cara penggunaan #Noc_Loc

Cena: 500 Kč

Xiaomi Mijia Handheld Vacuum Cleaner

Xiaomi Mijia Handheld Vacuum Cleaner je malý a bezdrátový vysavač, který se může hodit v běžných situacích, kdy si chcete vyluxovat stůl, klávesnici nebo třeba auto. Disponuje výkonem až 88 000 otáček za minutu, přičemž sací výkon pak sahá na hodnotu 13 000 Pa. Disponuje baterií o kapacitě 2 000 mAh, což umožňuje až 30ti minutové nepřetržité vysávání. Je zde přítomný také HEPA filtr a demontáž prachové schránky není nutná, lze ji otevřít na jedno kliknutí.

Xiaomi Mijia Handheld Vacuum Cleaner

Cena: 980 Kč

Jaké Xiaomi produkty vás zaujaly?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)