TOPlist

Zajímavé Xiaomi produkty, které jste možná neznali: notebook, vysavač nebo sluchátka?

xiaomi produkty Xiaomi RedmiBook Pro 15

V následujícím článku si ukážeme zajímavé Xiaomi produkty, které jste možná neznali. Zatímco v minulých dílech jsme se soustředili opravdu na neznámé produkty jako třeba boty, deštník, pero nebo batoh, v tomto díle se zaměříme na více mainstreamové, přesto však ne příliš známé produkty. Do výběru jsme zařadili notebook Xiaomi RedmiBook Pro 15, sluchátka Xiaomi Redmi AirDots 3 nebo brýle Xiaomi Mijia Anti-Blue Mi computer Glasses.

Xiaomi RedmiBook Pro 15

O notebooku Xiaomi RedmiBook Pro 15 jsme vám psali zprávičku, ovšem věděli jste že existuje jeho globální verze? Může se pochlubit 15,6″ displejem s rozlišením 3200 x 3200 pixelů a obnovovací frekvencí 90 Hz. Pod kapotou pak nalezneme procesory Intel Core i5-11300H nebo Intel Core i7-11370H a o grafický výkon se může starat buď integrovaná Intel Xe Graphics nebo Nvidia GeForce MX450. Samozřejmostí je kovová konstrukce a jako bonus dostanete myš, podložku a USB hub.

Redmibook Pro 15 Review Better Than The Mi Notebook Pro?

Redmibook Pro 15 Review Better Than The Mi Notebook Pro?

Cena: 20 500 Kč

Xiaomi Redmi AirDots 3

Sluchátka Redmi AirDots 3 se mohou pochlubit až 30 hodinovou výdrží baterie, podporou Bluetooth 5.2 nebo ovládáním pomocí gest. V této generaci nechybí ani režim nízké latence, který je vhodný třeba ke hraní her nebo sledování filmů.

Redmi Airdots 3 In-depth Review: Worth the Upgrade?

Redmi Airdots 3 In-depth Review: Worth the Upgrade?

Cena: 730 Kč

Xiaomi Roborock S5 Max

Xiaomi Roborock S5 Max jsme pro vás přibližně před rokem testovali a hodnotili jsme jej převážně pozitivně. Potěšila nás skvělá aplikace Mi Home, díky které si můžete přizpůsobit nejen kde má vysavač pracovat, ale také kdy. Můžete si tak nastavit, ať vysává pouze v případech kdy nejste doma a máte vyhráno. Samozřejmě umí vyjet/zajet do své dokovací stanice. V době psaní recenze stál však vysavač skoro dvojnásobek toho, co stojí teď. Na trhu je sice už novější model, ale o S5 Max se rozhodně vyplatí alespoň zauvažovat. Cena je totiž opravdu zajímavá.

Cena: 7 800 Kč

Xiaomi Mijia Anti-Blue Mi computer Glasses

Věděli jste že Xiaomi vyrábí také počítačové brýle? Xiaomi Mijia Anti-Blue Mi computer Glasses jsou dobré v případech, kdy pracujete dlouho na počítači, jelikož dokáží eliminovat negativní záření a chrání tak vaše oči před poškození. Při delším používání mají také zmírnit pocit sucha v očích a ulevují při bolestech hlavy. Antireflexní filtry umí také eliminovat odlesky.

Xiaomi Mi Computer Glasses Unboxing – Blue Light Protection For Computer Use

Xiaomi Mi Computer Glasses Unboxing - Blue Light Protection For Computer Use

Cena: 300 Kč

Který produkt vás nejvíce zaujal?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)