Šikovná drobnost vylepšila práci s Google Úkoly v Gmailu i Kalendáři. Jak?

Google Úkoly zadávání úkolů

Google Úkoly jsou skvěle integrované v ostatních Google aplikacích, a proto se tak jednoduše používají. Google Úkoly teď zjednodušily a vylepšily zadávání nových úkolů v postranním panelu Gmailu nebo Google Kalendáře. Jak novinka funguje?

Služba Google Úkoly je perfektním pomocníkem, pokud potřebujete jednoduchý úkolovník, který je vždy po ruce. Ať už ve formě přehledné a přímočaré aplikace pro Android nebo v postranním panelu Gmailu a Google Kalendáře. Právě zadávání nových úkolů do webové aplikace Google Úkoly teď doznalo zjednodušení. Pokud vytvoříte nový úkol a chcete do jeho popisu přidat detaily nebo datum, tak již není třeba přistupovat k těmto možnostem přes nabídku Detaily.

google ukoly bocni panel

Položky Podrobnosti i Datum/Čas se odteď zobrazí hned pod názvem nově vytvořeného úkolu. Jedná se o malou změnu, ale pokud aplikaci používáte často, tak ji možná oceníte. Google uvádí, že změna už je nebo brzy bude dostupná pro všechny účty včetně Gmail účtů a placených účtu Workspaces.

Google Tasks
Google Tasks

Jak často používáte boční lištu v Gmailu/Klendáři?

Zdroj: Google blog

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)