YouTube má novou znělku. Uslyšíte ji vždy před spuštěním aplikace

Youtube znělka

Pokud si předplácíte Netflix, zřejmě dobře znáte ikonickou zvukovou znělku, kterou je možné slyšet před přehráním seriálu, či filmu. S něčím podobným nyní přišel také Google v aplikaci YouTube. Nová znělka je slyšet spolu se spuštěním aplikace a doprovází jej také krátká animace.

Podle Googlu bylo hlavním cílem vytvořit zvuk, který bude živý, poutavý a snadno rozpoznatelný. Pokud byste si mysleli, že výsledek, který můžete slyšet pod tímto odstavcem, vytvořil jeden člověk zaměstnaný přímo v YouTube, byli byste na omylu. Firma si totiž najala kreativce společnosti Antfood, která se zabývá právě zvukem a vytvořila znělky pro hromadu obřích firem. Jako příklad můžeme uvést Starbucks, Apple nebo Microsoft.

00 YouTube Logo Black 720

00 YouTube Logo Black 720

YouTube
YouTube

Samotná třívteřinová znělka je pak složená z několika částí a kromě televizorů se prý dostane během několika měsíců i na další zařízení, jako jsou mobily a počítače. Těžko říct, jak uživatelé tuto změnu přijmou.

Už se vám objevuje nová YouTube znělka?

Zdroj: XDA

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)