YouTube Premium a Music konečně v Česku. Hudba a videa bez reklam, offline i na pozadí

youtube premium youtube music cesko

V minulém roce Google spustil službu YouTube Music, která má nahradit Hudbu Google Play. V zahraničí zároveň již delší dobu fungovala služba YouTube Premium. Dnes Google obě tyto služby během dnešního dne spustí v Česku. Můžeme si tak velmi brzy užívat tyto novinky.

Premium verze nabízí YouTube bez reklam, možnost stahování a speciální obsah

Začneme s YouTube Premium, což je starší funkce, kterou jsme mohli vidět v zahraničí už před několika lety. Určena je hlavně pro ty, kteří tráví na YouTube hodně času, protože pokud budete mít tuto službu aktivní, můžete videa přehrávat na pozadí, stahovat videa a sledovat bez reklam celý obsah platformy YouTube. Navíc se zpřístupní speciální obsah – seriály, za kterými stojí přímo YouTube.

How to get YouTube Premium or YouTube Music Premium

How to get YouTube Premium or YouTube Music Premium

Za YouTube Premium zaplatíte každý měsíc 179 Kč, případně můžete využít rodinný režim. S celkem šesti rodinnými příslušníky se dá Premium sdílet za 269 Kč. Může se to zdát hodně, nicméně v ceně je zároveň i předplatné YouTube Music a dokud bude fungovat, tak i Google Play Music.

Ceník YouTube Music a YouTube Music premium

YouTube Music je streamovací služba nové generace

Google již má plno zkušeností se streamováním hudby. A to díky Google Play Music. Budoucnost však společnost vidí v YouTube Music. Výhodou této aplikace je velký katalog, protože kromě samotného audia, se může služba spolehnout na YouTube videa, oficiální alba, remixy, živá vystoupení, covery, tisíce playlistů apod. Pokud tedy posloucháte hudbu přes YouTube, Google nabídl jednodušší a intuitivnější verzi. Nabídne totiž například pohodlné přepínání mezi audiem a videem.

YouTube Music: Nová aplikace na streamování hudby. Od YouTube.

YouTube Music: Nová aplikace na streamování hudby. Od YouTube.

Nechybí ani “sofistikované” algoritmy a umělá inteligence Google, která bude doporučovat hudbu podle žánru a podle toho, co děláte. YouTube Music je v základní verzi s reklamami zdarma. Verze bez reklam, s možností stahování stojí 149 Kč měsíčně. Nechybí ani rodinné předplatné pro 6 osob za 229 Kč. K dispozici je aplikace pro Android i iOS.

youtube music cesko

Jak to vypadalo na akci k představení YouTube novinek v Česku?

České zastoupení společnosti Google uspořádalo k vydání YouTube Music a YouTube Premium i speciální akci. Pozvánku jsme obdrželi i v redakci. Níže se můžete na několika fotografiích podívat na to, jak akce vypadala.

YouTube Music
YouTube Music
YouTube
YouTube

Máte v plánu používat YouTube Premium a YouTube Music?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)