TOPlist

YouTube na TV bude mít novou funkci: AI generované klíčové momenty

Výběr klíčových momentů videí na YouTube zajistí na TV AI
  • Do YouTube přichází nová funkce 
  • Zpříjemní přehrávání videí na TV 
  • Díky AI bude hledání důležitých momentů velmi jednoduché 

Na televizi je velmi obtížné přetáčet videa a hledat v nich nějaký konkrétní moment. Vy tak například víte, že někde v daném videu řekne herec svou ikonickou hlášku. Nevíte ale přesně v jaké minutě, a hledání hlášky tak může být otravné a dlouhé. Nyní by to však neměl být již žádný problém. V televizní aplikaci YouTube budou označené klíčové momenty videa. Výběr momentů by měl být zcela v režii AI.

Funkci představil v nedávném postu CEO YouTube Neal Mohan. Na přehrávací liště budou nově jasně vyznačené bílé úseky. Ty tedy budou znázorňovat momenty, které uzná AI jako klíčové. A vy mezi nimi budete moci jednoduše přepínat pomocí směrových šipek na TV ovladači. YouTube vám také ke každému momentu ukáže stručný popisek a náhledový obrázek.

Jednotlivé klíčové momenty mohou ve svých videích již delší dobu vypichovat také samotní tvůrci. Spousta z nich však tuto funkci vůbec nevyužívá a orientace ve videu je kvůli tomu na TV velmi obtížná.

YouTube
YouTube

Sledujete videa v YouTube aplikaci na TV?

Zdroj: PhoneArena

Tomáš Křišťál
O Autorovi - Tomáš Křišťál

Tomáš je už od dětství fanouškem IT, především v oblasti chytrých telefonů a počítačů. Jeho první smartphone byl Samsung Galaxy Mini S5570i, postupem času však… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)