Hodinkové YouTube Music začíná konečně dávat pořádný smysl

YouTube Music Wear OS hodinky LTE WiFi přehrávání

Vývojáři aplikace YouTube Music, která je určená hodinkách se systémem Wear OS, oficiálně oznámili příchod dvou významných novinek. Jednou z nich je vytvoření “dlaždice”, kterou si uživatel může nově přidat jako zkratku pro ovládání nebo vyhledávání hudby. Druhá vychytávka je ještě důležitější a dělá z této hodinkové aplikace nástroj, ve který mnozí doufali od počátku. Jde o nezávislé přehrávání přes WiFi či LTE připojení.

YouTube Music
YouTube Music

“Za prvé, od tohoto týdne budete moci streamovat hudbu přes LTE nebo WiFi, takže můžete poslouchat své oblíbené seznamy skladeb, ať jste kdekoli, i když nemáte telefon poblíž. Zadruhé, do hodinek si nyní můžete přidat novou dlaždici YouTube Music, která umožňuje rychlý přístup k naposledy přehrávanému seznamu skladeb nebo k procházení stránky aplikace YouTube Music,” oznámili vývojáři skrze oficiální podporu.

Pro možnost stahování skladeb do hodinek i nové online přehrávání je potřeba mít účet YouTube Premium. Přehrávání přes LTE zatím funguje pouze na Androidu, majitelé iPhonů mají smůlu. YouTube Music pro Wear OS jsme nedávno testovali s hodinkami Galaxy Watch4.

Jak často používáte YouTube Music v hodinkách?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)