Do YouTube Music se chystá novinka, kterou má konkurence roky

YouTube Music

Google má sice nativní aplikaci Podcasty, která slouží přesně k tomu, po čem je pojmenovaná. Jenže co uživatelé, kteří chtějí mít hudbu a podcasty v jedné aplikaci? V případě, že používají YouTube Music mají smůlu. To je drobná nevýhoda, například oproti konkurenčnímu Spotify. To se ale podle jednoho z šéfů amerického giganta brzy změní.

Šéf podcastové sekce YouTube Kai Chunk se rozpovídal v rozhovoru pro The Verge a mimo jiné se zmínil také o tom, že se podcasty chystají do aplikaci YouTube Music. Ty budou k dispozici všem uživatelům, tedy i těm, kteří si neplatí službu YouTube Premium. Zamrzí však fakt, že se tito lidé musí smířit s přítomností reklam, které třeba Podcasty Google, ale také řada dalších aplikací nemají.

YouTube Music
YouTube Music

Chunk se rovněž nechal slyšet, že se YouTube v tuto chvíli neuvažuje o zvučných jménech či vlastních pořadech. Namísto toho se bude soustředit na tvůrce, kteří na této platformě působí.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Skrz jakou aplikaci posloucháte podcasty vy?

Zdroj: The Verge

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)