TOPlist

YouTube pro Android TV získává šikovnou změnu u playlistů

YouTube Android TV playlist novinky

Google tvrdí, že systém Android TV a další televizní platformy jsou místem, kde jeho video platforma a aplikace YouTube zažívá v poslední době největší boom. Vlastně se ani není čemu divit. A pak ani tomu, že je tomuto prostředí věnována ze strany vývojářů čím dál větší pozornost. Nejnovější úpravy v YouTube pro televizory například přinášejí velmi šikovnou změnu pro zacházení s playlisty.

YouTube for Android TV
YouTube for Android TV

Zatímco doposud se v aplikaci celkem nešikovně po kliknutí na název plalistu rovnou rozjelo první video v něm, nyní přibude ještě jedna přehledová stránka. Uživatel si tak bude moci nejprve prohlédnout položky v seznamu videí a až pak se rozhodnout, které konkrétní video spustí, nebo jakou obecnou formu přehrávání zvolí. Kromě individuální přehrání zde bude k dispozici také pro spuštění celého playlistu, zapnutí smyčky a také přidání do knihovny.

Zatím to vypadá na aktualizaci řízenou ze strany serveru. Není tedy rozhodující, jakou verzi aplikace YouTube ve své chytré telce máte.

Jak často vám jede YouTube v televizoru?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)