Xiaoxin Pad Pro 2022 osloví 120Hz OLED 2K displejem i Snapdragonem 870

snapdragon 870 lenovo xiaoxin pad pro

Řada tabletů Xiaoxin od Lenova patří na čínském trhu k těm vůbec nejoblíbenějším. Nabízí totiž zpravidla velmi dobrou výbavu a to za mnohem nižší cenu, než konkurence. Nyní unikla další várka specifikací ohledně kousku Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2022, který má být představen během několik následujících týdnů.

Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2022 se podle informací, které sdílel leaker Digital Chat Station na sociální síti Weibo pochlubí OLED displejem se 120Hz obnovovací frekvencí a 2K rozlišením. Pod kapotou má pak tikat stále solidní čip Qualcomm Snapdragon 870 a výdrž má dostat na starost 8200mAh baterie s podporou 68W nabíjení. Očekává se, že kromě něj firma představí ještě jednu verzi, která dostane čip MediaTek Kompanio 1300T a pouze 30W nabíjení.

Lenovo-Xiaoxin-Pad-Pro-12

Co se týče dostupnosti, tablet bude s téměř 100% jistotou dostupný nejprve v Číně, ale možná bude k sehnání na některém z čínských e-shopů. K odhalení má dojít ještě v srpnu.

Koupili byste si tablet Lenovo?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)