Super věc: WIZ adaptér všeuměl z Xiaomi Youpin má 5 portů a 96W výkon

Xiaomi WIZ 96W adaptér

Nabíječka na telefon – mám. Nabíječka na tablet – mám. Adaptér k notebooku – mám. I u vás takto vypadá balení na cestu s vašimi elektronickými pomocníky? Na crowdfundingovém serveru Xiaomi Youpin se nedávno objevil adaptér všeuměl, který skrze svých 5 portů v pohodě zvládne nabíjet několik zařízení. A to s velkou parádou. Díky obrovskému maximálnímu výkonu dokáže z jednoho USB-C portu, u kterého poskytuje hodnotu 60 Wattů, napájet i notebook. Výstup ze zbylých konektorů v pohodě dostačuje na rychlonabíjení telefonů, tabletů a další drobnější elektroniky. Tento nesmírně praktický 96W adaptér je na serveru Xiaomi Youpin pojmenován jako WIZ C-bit High Energy Charger. Jeho cenovka je 249 Yuanů, v přepočtu tedy něco málo přes osm stovek korun.

Očekáváme, že se šikovný adaptér časem dostane i na celosvětové servery s elektronikou. Výrobce to nepochybně předpokládá, jelikož je produkt vybavený i vidlicemi pro evropské, britské a americké zásuvky. Toto asi WIZ nepřidal jen pro cestující Číňany kvůli nabíjení v zahraničí. Uvedené výkonnostní hodnoty splňují minima pro to, aby se daly označit za rychlonabíjecí pro telefony a tablety. V galerii najdete tabulku s dostupnými výkony pro různé variace zapojení. Zmíněný 96W výkon je u této WIZ novinky standardní hodnotou, při výkyvech prý zvládne adaptér z Xiaomi Youpin i 105 Wattů.

Hodil by se vám takový všestranný adaptér?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)