Xiaomi Yesoul Wild Beast M3: Chytrý cyklotrenažér, který funguje na Androidu

xiaomi cyklotrenazer yesoul

Jak už jsme si v minulých dnech ukázali, Xiaomi nezapomíná ani na fitness a sportování. Hodně oblíbeným přístrojem na cvičení je rotoped nebo spinningové kolo. Xiaomi má cyklotrenažér Yesoul Wild Beast M3, který již na první pohled zaujme velkým displejem. Co všechno umí?

Xiaomi Yesoul Wild Beast M3 je chytrý cyklotrenažér s velkým displejem

Produkt byl nejprve spuštěn na crowdfundingové službě Xiaomi, kde od lidí získal o 798 procent více peněz, než bylo potřeba. Už to značilo, že bude mít u lidí úspěch. Cyklotrenažér má netradičně velký displej o velikosti 10,1 palce, má HD rozlišení a funguje na systému Android. Bohužel na staré verzi Android 6 Marshmallow. Nechybí Wi-Fi na připojení k internetu, zapojení do chytré domácnosti Xiaomi anebo propojení s telefonem. Rozměry jsou trenažeru jsou 1010 mm x 510 mm x 116,5 mm a váží 32 kilogramů. Maximální nosnost je 100 kilogramů.

Na velké obrazovce se nachází data v reálném čase včetně srdečního tepu, nechybí ani virtuální trenér, který uživatele motivuje například k hubnutí. K dispozici je několik tréninkových režimů. Odpor je vytvářen pomocí magnetů, což znamená, že je hodně tichý a je ideální i pro použití v domácnostech. Obecně je cena podobných zařízení vysoká. Vidět to jde na výrobcích společností Schwinn, Kettler apod. Xiaomi se ale opět snaží cenu tlačit co nejníže. YESOUL Wild Beast M3 stojí 1499 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 6 tisíc Kč.

Xiaomi Yesoul Spinning Bike

Xiaomi Yesoul Spinning Bike

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí Xiaomi Yesoul Wild Beast M3?

Zdroj: xiaomimagazine.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)