Xiaomi Yeelight Yuba: Chytré koupelnové osvětlení s integrovaným ventilátorem a nízkou cenou

xiaomi yeelight yuba

Zatím posledním produktem do řady chytrých světel Xiaomi Yeelight je koupelnové osvětlení Yuba. Už na první pohled si můžete všimnout, že oproti klasickým světlům má průduchy. Xiaomi Yeelight Yuba má totiž integrovaný i horkovzdušný ventilátor. Čínská společnost opět připravila atraktivní cenovku, začátek prodeje se očekává až téměř v polovině března.

Xiaomi Yeelight Yuba: Koupelnové osvětlení s podporou AI i chytré domácnosti

Světlo je určeno speciálně do koupelen, připevňuje se ke stropu. Má dvě hlavní části. V první řadě se jedná o chytré světlo, které se ovládá pomocí aplikace v telefonu. Nastavit jde síla jasu i barva světla. Zároveň půjde zapojit i do chytré domácnosti Xiaomi. To mimo jiné znamená i podporu AI a hlasových asistentů. Pokud by ale ani jedno ovládání nevyhovovalo, tak je k dispozici i panel s ovládáním, který se dá připevnit na zeď. To, co ale odlišuje tohle světlo od jiných, je integrace horkovzdušného ventilátoru. Životnost ventilátoru je údajně 15 tisíc hodin.

Jde o horkovzdušný ventilátor, používat se ale může i jako klasický větrák s prouděním chladného vzduchu. Pokud zapnete horký vzduch, tak pro vyhřátí koupelny bude potřeba 15 minut. Na 15 stupňů se dostane během 3 minut. Teplotu následně může udržovat. Samozřejmě to není jen o vyhřáté místnosti. Pokud potřebujete rychle usušit mokré oblečení, můžete sušák položit pod ventilátor. V létě se dá naopak použít ke snížení pocitové teploty. Jak už jsme psali v úvodu, do prodeje se dostane nejprve v Číně v půlce března. A to za cenu 599 CNY, v přepočtu s DPH cca 2 500 Kč.

Xiaomi MIJIA Smart Yuba | PTC ceramic heating module 2400W (2022)

Xiaomi MIJIA Smart Yuba | PTC ceramic heating module 2400W (2022)

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí koupelnové osvětlení Xiaomi Yeelight Yuba?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)