TOPlist

To vypadá skvěle! Xiaomi představilo chytrý světelný panel, který změní strop v oblohu

Xiaomi-Yeelight-A10
  • Xiaomi Yeelight A10 imituje pohled střešním oknem na oblohu po dešti
  • Ovládá se pomocí hlasových asistentů Siri a XiaoAi 
  • Zaváděcí cena je asi 3 200 Kč bez DPH, ale globální dostupnost není potvrzená

Xiaomi uvedlo nový model chytrého osvětlení. Má podobu střešního okna a kromě mateřské aplikace Mi Home ho můžete ovládat i přes Apple Siri. Zaváděcí cena navíc není vůbec špatná.

Yeelight Blue Sky Panel Light A10

Panelové svítidlo A10 (YLMBD-0011) využívá barevné schéma dešťově modré. Osvětlení, které poskytuje A10, je srovnatelné s modrou oblohou po dešti. Je vybaveno technologií přímého vyzařování světla, která mu umožňuje dosáhnout rovnoměrného světelného výkonu. Panelové svítidlo má světelný tok 1300 lm a jeho index podání barev je Re95. Díky inovativnímu použití kruhového světelného zdroje je prostor pod modrou oblohou pohodlnější a příjemnější díky vysoce kvalitním světelným efektům.

Světlo můžete ovládat pomocí hlasových příkazů díky integraci s hlasovými asistenty Siri a XiaoAi. To umožňuje uživateli snadno upravit jas, teplotu barev a další parametry pomocí jednoduché věty.

Parametry

Parametr Hodnota
Jmenovitý příkon 220 V ~ 50 / 60 Hz 0,19 A
Teplota barvy světla 6500 K
Jmenovitý výkon 40 W
Hmotnost 2,1 kg
Rozměry 600 x 300 x 46,2 mm

Cena a dostupnost

Yeelight A10 je nabízen za zaváděcí cenu 999 juanů (3 200 Kč bez DPH) a je k dispozici na Xiaomi Youpin. Zatím nejsou k dispozici žádné informace o globální dostupnosti a  nebo cenách.

Zaujalo vás chytré osvětlení ve tvaru okna od Xiaomi?

Zdroj: Gizmochina

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)