Xiaomi chystá speciální World of Warcraft edici Redmi Note 8 Pro

xiaomi world of warcraft classic

Možná se již zaznamenali, že vývojáři z Blizzardu dnes vydávají World of Warcraft Classic, tedy původní verzi nejoblíbenější online hry na světě. Toho využilo Xiaomi a domluvilo se s Blizzardem na speciální verzi telefonu Redmi Note 8 Pro. K dispozici budou dvě verze – jedna pro fanoušky Hordy, druhá pro Alianci.

Redmi Note 8 Pro bude existovat i ve speciální World of Warcraft edici

Prozatím víme o tom, že Redmi Note 8 Pro bude dostupný v zelené a bílé barvě. Dnes se na čínských sociálních sítích objevily obrázky, které oznamují dvě limitované edice tohoto telefonu. Jak už si podle barev můžete všimnout, vyberou si fanoušci obou frakcí.

Představení tohoto telefonu proběhne 29. srpna, a to včetně obsahu těchto edicí. V tuto chvíli není jasné, jestli budou designově upravené i samotné telefony, nebo jestli jen půjde například o kryt ve stylu WoW a například exkluzivní tapety do telefonu.

Kromě WoW edice byl dnes potvrzen malý výřez na přední straně, nedostane se tak na vysunovací selfie kameru. Stejně tak již byl potvrzen čipset Helio G90T pro Redmi Note 8 Pro a Snapdragon 665 pro Redmi Note 8.

Hráli jste někdy World of Warcraft?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)