Xiaomi přichází s chytrým a spolehlivým routerem. Připojí až 128 zařízení a podporuje Wi-Fi 6

Xiaomi AX3200
  • Xiaomi AX3200 slibuje rychlost až 3 202 Mb/s
  • Podporuje Wi-Fi 6 a dokáže připojit až 128 zařízení
  • Router pořídíte za 1739 Kč

Čínská společnost Xiaomi nabízí Wi-Fi router AX3200, který zvládne připojení 128 zařízení a pokud neustále řešíte problémy s internetem ve vaší chytré domácnosti, zajistí stabilní a rychlé připojení. Router AX3200 si pořídíte za příjemných 1739 Kč a přichází s řadou funkcí, které uspokojí i náročnější uživatele. Ať už streamujete, hrajete online hry nebo jen často absolvujete online pracovní meetingy. Jeho šest antén zajišťuje, že signál bude silný a stabilní i v těch nejvzdálenějších koutech vašeho domova.

Co se týče technických specifikací, maximální teoretická rychlost je 3 202 Mb/s, při použití 2,4 GHz pásma pro delší dosah a tak 5 GHz pro rychlejší a plynulejší připojení. To vám může zajistit, že ať už streamujete videa nebo hrajete online hry, dokáže vyhovět požadavkům. Pro ty z vás, kteří upřednostňujete kabelové připojení, nabízí čtyři porty: jeden WAN port pro připojení k vaší domácí síti a tři LAN porty pro připojení počítače, tiskárny nebo herní konzole.

testing xiaomi ax3200 speed test

testing xiaomi ax3200 speed test

Kromě toho je vybaven šesti anténami, pro lepší pokrytí signálu, stabilnější připojení a samozřejmě i efektivní rozšíření. Podporuje také WiFi 6 a technologii MU-MIMO, která umožňuje efektivnější přenos dat na více zařízeních současně. Xiaomi mesh networking umožní rozšířit pokrytí Wi-Fi do všech koutů vašeho domu aniž by byla omezena rychlost nebo kvalita signálu. Srdcem routeru je dvoujádrový procesor MediaTek Filogic800 s maximální taktovací frekvencí až 1,35 GHz a díky 256 MB operační paměti zvládne až 128 připojených zařízení najednou. A díky podpoře nové generace bezpečnostních a šifrovacích standardů WPA3 budou vaše online aktivity jsou chráněny před vnějšími hrozbami.

Xiaomi Router AX3200

Propojení s aplikací Xiaomi Home

A to nejlepší na konec – díky kompatibilitě s mobilní aplikací Xiaomi Home máte přehledný pohled na stav vaší sítě stále u sebe a umožní snadno provádět veškeré změny. Takže pokud hledáte vysoký výkon, spolehlivou značku za fajn cenu, AX3200 by mohl být fajn přírůstkem do chytrých domácností.

Jaký router používáte vy?

Zdroj: mi.com

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)