Špičkových hodinek Xiaomi Watch S1 Active se dočkáme už v úterý. Těšíte se?

xiaomi watch s1 active

Špičkové hodinky Xiaomi Watch S1, které nabízejí za velmi solidní peníz kvalitní zpracování, podporu hlasových hovorů či NFC se mají brzy představit také v Evropě. Nedávno se navíc potvrdila spekulace o tom, že čínský gigant představí také verzi Xiaomi Watch S1 Active, která bude zaměřená více na sportování. A nyní známe konečně také datum vydání.

Datum představení Xiaomi Watch S1 Active potvrzeno

Xiaomi na svých sociálních sítích zveřejnilo prospekt lákající na hodinky Xiaomi Watch S1 Active, přičemž na premiéru dojde již 15. března, tedy ve stejný datum, kdy se plánuje globální představení vlajkových lodí řady Xiaomi 12. Příspěvek nám také odhalil barvy řemínků. Hodinky bude možné koupit v černé, modré, bílé, žluté, zelené a oranžové barvě.

Do představení tedy zbývají pouze dva dny. Jestliže patříte mezi fanoušky Xiaomi, rozhodně nezapomeňte v úterý sledovat náš web, který bude samozřejmě plný novinek.

Na který produkt se těšíte nejvíce?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)