Špičkové hodinky Xiaomi Watch S1 a dvoje bezdrátová sluchátka míří do ČR

xiaomi watch s1 buds 3 česko

Spolu s představením vlajkové řady Xiaomi 12 pro globální trh nám společnost Xiaomi představila 15. března také hodinky Watch S1, Watch S1 Active a sluchátka Buds 3 a Buds 3T Pro. Nyní míří všechny tyto produkty na český trh, tak se pojďme mrknout na ceny.

Xiaomi Watch S1 a S1 Active

Hodinky Xiaomi Watch S1 a Xiaomi Watch S1 Active se liší především v designu. Zatímco první jmenované cílí především na eleganci, ty druhé na sportovce. Tomu odpovídají také použité materiály (kůže proti silikonu). V obou případech můžeme počítat s 1,43palcovým AMOLED displejem s rozlišením 466 x 466 pixelů, výdrží až 12 dní na jedno nabití nebo více než 100 sportovními režimy.

Samozřejmostí jsou pak nejrůznější snímače pro sledování srdečního tepu, SpO2 či spánku. Tyto údaje lze spárovat s aplikacemi jako Strava či Apple Zdraví, takže si na své přijdou i jablíčkáři, ačkoliv z důvodu uzavřenosti iOS nevyužijí hodinky na maximum.

Xiaomi Watch S1 Review Vs S1 Active | Slick Premium Smartwatches

Xiaomi Watch S1 Review Vs S1 Active | Slick Premium Smartwatches

Rozhodně musíme zmínit, že z obou hodinek si zavoláte, což bohužel není u ostatních výrobců standard a pokud máte Mastercard kartu, využijete také NFC pro placení. Nechybí samozřejmě ani vestavěná GPS a překvapí podpora aplikací třetích stran. Za verzi Active si čínská firma žádá 4 299 Kč, pokud byste měli zájem o standardní variantu Watch S1, vytáhnete z peněženky 5 499 Kč.

Xiaomi Buds 3T Pro

Xiaomi Buds 3T Pro se chlubí hned několika prémiovými vlastnostmi. Podporují kodeky LHDC 4.0 a dokážou aktivně potlačit okolní hluk až o 40 dB. Když už jsme u režimů, na výběr dostanete kromě ANC také z transparentního režimu, klasického a nebo hybridního, který automaticky přizpůsobí sluchátka okolnímu hluku.

Čínská firma se pochlubila také funkcí Dimensional Audio, které dokáže vytvořit 360stupňovou zvukovou kulisu, díky čemuž byste měli dostat podobný zážitek, jako třeba v kině.  Jde v podstatě o spatial audio od Applu. Sluchátka vydrží na jedno nabití až 6 hodin, spolu s pouzdrem pak až 24 hodin. Přes telefon je spárujete přes technologii Bluetooth 5.2 a díky certifikaci IP55 je nerozhodí ani voda či prach. V Česku budou sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro k dostání za cenu 3 599 Kč.

Odlehčená sluchátka Xiaomi Buds 3 mají s Buds 3T společných mnoho prvků. Naopak se ale musíme rozloučit s funkcí Dimensional Audio, hybridním režimem u ANC a chybí také podpora kodeků LHDC 4.0. Výdrž je však paradoxně o něco lepší. Sluchátka mají vydržet na jedno nabití až 7 hodin, s pouzdrem pak až 32 hodin a zaplatíme za ně o poznání méně. Na českém trhu budou k dispozici za 2 499 Kč.

Půjdete do některého z představených produktů?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)