Xiaomi Watch Color 2 jsou nové hodinky s hromadou funkcí a skvělým displejem za slušnou cenu

xiaomi hodinky

Na dnešní akci, kde se vše točilo kolem nového telefonu Xiaomi CIVI čínský výrobce představil ještě několik dalších produktů. Mezi nimi také Xiaomi Watch Color 2, což je přímý nástupce původního modelu z roku 2019. Pojďme se na ně tedy podívat.

Nové hodinky Xiaomi Watch Color 2

Hodinky se mohou pochlubit sportovním designem, ačkoliv rámeček je kovový. Přední stranu pokrývá 1,43″ AMOLED displej s jemností 326 ppi a obnovovací frekvencí 60 Hz, což není u hodinek úplně obvyklé. K dispozici bude více než 200 různých ciferníků a samozřejmostí je sledování srdečního tepu, monitorování SpO2, sledování spánku, monitorování stresu, dýchací cvičení a mnoho dalšího. Na výběr dostaneme ze 117 různých sportovních režimů a potěší také přítomnost čipu GNSS, takže u sebe nemusíte nosit během tréninku mobilní telefon.

Xiaomi Watch Color 2 disponují také voděodolností 5 ATM a párování probíhá přes aplikaci Xiaomi Wear. Pro uživatele, kteří často platí hodinkami je připraveno NFC, ačkoliv není jasné, jak to bude fungovat na globálním trhu.

Xiaomi Mi Watch Color 2

Xiaomi Mi Watch Color 2

O výdrž se stará 470mAh baterie, která zajistí až 12 dní bez nabíječky. K dispozici budou ve třech variantách – bílé, modré a černé. V Číně začínají na částce 999 juanů, což je asi 3 300 korun bez daně. Vzhledem k tomu, že se i původní generace dostala mimo Čínu je velká pravděpodobnost, že je uvidíme i v Evropě.

Jak se vám líbí Xiaomi Watch Color 2?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)