TOPlist

Xiaomi začíná v ČR prodávat šikovnou venkovní kameru

venkovní Xiaomi kamera Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set

Společnost Xiaomi oficiálně posílá na trh v ČR trojici nových chytrých produktů. Kromě sluchátek Redmi Buds 3 a náramku Redmi Smart Band Pro je to také venkovní kamera s kompletním jménem Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set. Na případné nevlídné počasí nebo nedostatečný přívod elektřiny je zařízení velmi dobře připraveno. Odolnost proti prachu a vodě zajišťuje specifikace IP65. Sestava navíc odolává i širokým rozsahům teplot od -20 do 50 stupňů Celsia. Produkt je dodáván s baterií o kapacitě 5 700 mAh, která zajišťuje pohotovostní dobu až 90 dní.

Obraz, jak název napovídá, může mít až Full HD rozlišení, přičemž nabízí 160stupňový záběr a systém na vzdálenost sedmi metrů detekuje lidské postavy, neobvyklé pohyby i prudké změny teplot. Objektiv má clonu f/2,1, podporuje WDR a také moderní kodek H.265. Okamžité notifikace dostává uživatel prostřednictvím aplikace Mi Home. Stejně tak umí systém hned upozornit, je-li kamera odpojena od energie. Delší dosah i třeba mimo stávající domácí síť zajišťuje přibalený přijímač, se kterým se kamera spáruje.

Xiaomi kamera Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p bude k dispozici na oficiálním e-shopu společnosti Xiaomicesko.cz, ve značkových prodejnách a u vybraných partnerů za 2 399 Kč.

Kde byste upotřebili venkovní kameru?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)