Xiaomi unikají informace o MIUI 11. Máme první screenshoty

miui 11

Sotva Xiaomi začalo vypouštět svojí nadstavbu MIUI 10 pro svá zařízení s Androidem 10 a už mu unikají screenshoty z další verze populární grafické nadstavby. Jako první přijde do telefonů Redmi K20 Pro, Mi 9 a Mi Mix 2S. Jak bude nová verze  MIUI 11 vypadat?

miui 11

Změny si všimneme hned poté, co se na novou nadstavbu podíváme. Xiaomi výrazně zapracovalo na designu celého systému a změnilo motto na “Empowering the productive”. Vidět lze například předělané menu nastavení, včetně změny fontu. V celém systému je nyní font tučnější a změn se dočkal také Always-on displej. Ten bude měnit své rozhraní dle času a svítivost dle toho, jaké máte počasí.

Celý systém nyní vypadá barevněji a přehledněji. Opět se jedná spíše o evoluční krok, což Xiaomi nelze zazlívat. Navíc nutno uznat, že vypadá opravdu dobře. Produktový ředitel společnosti Xiaomi potvrdil, že se spuštění nadstavby MIUI 11 blíží a na čínských telefonech ho tak lze očekávat velmi brzy a to spolu s novými modely telefonů. Kromě ostatních novinek Xiaomi potvrdilo příchod nové služby, která bude sloužit pro přenos souborů, hudby či aplikací a to bez použití aplikace třetích stran.

Jak se vám líbí chystané MIUI 11?

Zdroj: androidauthority.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)