Super zpráva: Ultra verze nového Xiaomi zamíří na globální trh

xiaomi 12s ultra

Na začátku července nám společnost Xiaomi konečně ukázala dlouho očekávaný model Xiaomi 12S Ultra, který je však na rozdíl od svých levnějších bratříčků dostupný pouze v Číně. To je rozhodně škoda, protože by mohl být zdatným konkurentem kupříkladu Galaxy S22 Ultra. Naštěstí nám ale vysvitla jiskra naděje, kterou vykřesal samotný ředitel firmy.

Lei Jun, generální ředitel společnosti Xiaomi se nechal slyšet, že zákazníci prahnoucí po Ultra verzi vlajkového Xiaomi nemusí házet flintu do žita, jelikož Ultra model bude dostupný na globálním trhu. Z prohlášení není jednoznačné, zda Jun hovořil o Xiaomi 12S Ultra, nebo nástupci Xiaomi 13 Ultra.

Osobně bychom se přikláněli spíše ke druhé variantě, jelikož čínský gigant chystá ještě před koncem letošního roku velké odhalení právě řady Xiaomi 13. Na druhou stranu by bylo trochu neobvyklé, že by ani ne po půl roce vznikla nová verze poměrně drahého mobilu. Ať je to tak chce, v tuto chvíli je jisté, že se v dohledné době dočkáme toho nejlepšího, co Xiaomi aktuálně nabízí.

Jak se vám líbí model Xiaomi 12S Ultra?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)