Testujeme novou televizi od Xiaomi. Co vás ohledně ní zajímá?

Xiaomi TV Q2

V prosinci představila na globálním trhu společnost Xiaomi novou řadu televizorů Xiaomi TV Q2, která nahrazuje řadu Q1, případně Q1E. Nabízí systém Google TV, technologii QLED, 4K rozlišení nebo třeba stereo reproduktory s podporou Dolby Atmos. Nám jedna dorazila na test, takže je ideální prostor po vaše dotazy.

Řada Xiaomi TV Q2 bude k dostání ve variantách 50, 55 a 65 palců a startuje asi na 15 000 korunách. Televizory se od sebe liší pouze velikostí, jinak nabízí stejné technologie. Náš nejmenší model se tedy stejně jako všechny ostatní chlubí 4K zobrazovacím panelem s technologií QLED a podporou Dolby Vision IQ, která optimalizuje kvalitu obrazu podle žánru filmu/hry a také okolních podmínek. Už na první pohled jsme si všimli rozdíleného barevného podání, než má naše Samsung televize, ale tím se budeme zabývat až v recenzi.

Xiaomi TV Q2 series in three screen sizes

Xiaomi TV Q2 series in three screen sizes

Nechybí ani 30W stereo reproduktory s podporou Dolby Atmos, které hrají na danou cenovou kategorii velmi obstojně a mají až překvapivě silné basy. Systémem je tradičně Google TV, který vám udělá radost v případě, že máte rádi svobodu. Jste do něj schopní dostat veškeré aplikace od Kodi přes Netflix až třeba po Plex. Jestliže tedy máte k televizoru jakýkoliv dotaz, neváhejte se zeptat v komentářích.

Co vás zajímá ohledně Xiaomi TV Q2?

Zdroj: vlastní

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)